Bitcoin Ajandası

SHIB Geliştiricisinden SHI Stablecoin için Kritik Açıklama!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB Geliştiricisinden SHI Stablecoin için Kritik Açıklama!

SHIB Geliştiricisinden SHI Stablecoin için Kritik Açıklama!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

SHIB geliştiricisi Kusama Shytoshi, protokolün yeni üyesi SHI stablecoin hakkında bazı açıklamalarda bulundu. TerraUST kaderini yaşamak istemediklerini söyleyen geliştirici, bu konuda son derece dikkatli olduklarını dile getirdi.

SHI Stablecoin için Hassas Çalışma Yürütülüyor

SHI Stablecoin için Hassas Çalışma Yürütülüyor
SHI Stablecoin için Hassas Çalışma Yürütülüyor

Shiba Inu’nun en önemli geliştiricisi Kusama Shytoshi, Terra protokolünün algoritmik sabit coin’i UST’nin, ABD dolarından ayrılması sonrasında, projeye hassasiyetle yaklaştıklarını belirtti. Bu doğrultuda SHI stablecoin’in geliştirilmesi aşamasında son derece dikkatli olduklarını ekledi.

Baş geliştirici açıklamalarında, söz konusu bu yeni stabilcoin projesinin, piyasadaki pek çok stabilcoin’in çöküşü ve milyarlarca dolarlık zararı silinmesi sebebiyle son derece endişe verici olduğunu dile getirdi.

Proje geliştiricilerinden birkaç SHI teklifi sunulduğunu doğrulayan Shytoshi, tekliflerin başarısız olan stabilcoin’lerin doğasındaki pek çok problemden kaçınmak üzere geliştirildiğini belirtti. Ayrıca piyasa dalgalanmalarına maruz kalmadan gerçekleştirilmesi gereken ödemeleri dengelemek adına kullanılmasını sağlayacağını da ekledi. Kusama’ya göre, projenin tamamlanmak üzere olan stabilcoin’i, geçmişteki diğer tüm Shiba Inu projeleri gibi deneyimsel bir proje olacak.

SHI Projesinde Sona Gelindi

 Shiba Inu’nun geliştirici ekibi, söz konusu SHI projesi için bazı ipuçları verdi. Kusama tarafından daha önce yapılan açıklamada olduğu üzere, Shibarium ve SHIBFE de dahil olmak üzere Ryoshi’nin vizyonunun yanı sıra SHI stabilcoin henüz hazırlık aşamasında. Fakat yıl sonuna kadar tamamlanıp piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir