Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Kan Kaybediyor! SHIB Cüzdanlarında Büyük Bir Düşüş Var!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Kan Kaybediyor! SHIB Cüzdanlarında Büyük Bir Düşüş Var!

Shiba Inu Kan Kaybediyor! SHIB Cüzdanlarında Büyük Bir Düşüş Var!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

SHIB Cüzdanlarının Sayısında Büyük Bir Kayıp Var!

Güncel piyasa verilerine göre 16 Mart’ta 1 milyon 199 bin 453 olan SHIB cüzdan sayısı 29 Mart’ta 1 milyon 135 bin 593’e kadar geriledi. Buna göre SHIB cüzdanların sayısında 63 bin 860 civarında düşüş yaşandı. 17 Mart tarihinde de ciddi bir düşüş yaşayan SHIB adresleri yeniden istikrarlı bir yükseliş göstermeye başlamıştı. Elde edilen piyasa verileri Shiba Inu içeren on-chain işlemlerinde peş peşe 4 aydır düşüşte olduğu ve bu süreçte yaşanan düşüşün yüzde 9.27 civarında olduğu ortaya çıktı.

SHIB Cüzdanlarının Sayısında Büyük Bir Kayıp Var!
SHIB Cüzdanlarının Sayısında Büyük Bir Kayıp Var!

Diğer yandan elde edilen Google Trends verilerine göreyse Shiba Inu tokeni satın alma konusunda yapılan aramalarda da büyük bir düşüş kaydedildi. Geçtiğimiz yıl 21 Ekim’de 100 olan puan, 29 Mart’ta 1’e kadar düştü. Yatırımcıların yöneldiği altcoin piyasalarda ayrı bir merak konusu haline dönüştü.

Yatırımcılar Son Zamanların En Popüler Altcoini ApeCoin’e İlgi Gösteriyor!

SHIB cüzdanlarında yaşanan düşüşün nedeni olarak yatırımcıların Shiba Inu’ya karşı soğuması ve piyasalarda son derece yeni olmasına rağmen popüler olan ApeCoin’e yönelmesi gösteriliyor. Günlük bazda bin 700’ün üzerinde yeni kullanıcıya erişebilen ApeCoin, sahip olduğu cüzdanlarda 40 bin dolarlık yeni bir dönüm noktası oluşturdu. 17 Mart tarihinde ApeCoin cüzdan sayısı 19 bin 909 civarında olurken, 29 Mart tarihindeyse bu rakam 42 bin 981’i gördü.

Geçtiğimiz hafta ApeCoin 24 saatlik bazda ilk bin ETH cüzdanı arasında en çok işlem kaydeden altcoin olarak bir rekorla kayıtlara geçti. Üstelik Google arama verilerinde de en popüler NFT koleksiyonları arasında yer almayı başardı. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir