Bitcoin Ajandası

SHIB Değeri Daha da Yükselebilir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB Değeri Katlanıyor: Analistler Umut Veren Açıklamalarda Bulundu!

SHIB Değeri Katlanıyor: Analistler Umut Veren Açıklamalarda Bulundu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
4 0

Geçtiğimiz hafta SHIB değeri önemli bir patlama göstererek kripto ayı piyasası ve en önemli rakibi DOGE’u arkasında bırakmayı başardı. Topluluk üyeleri Shiba Inu ekosisteminin Binace’de gerçekleştirilecek olan BONE listelemenin yakın olduğunu düşünüyor. Bunun nedeni olarak borsanın BONE’yi izleme özelliği getirmesi olarak gösteriliyor.

SHIB Değeri Daha da Yükselebilir

SHIB Değeri Daha da Yükselebilir
SHIB Değeri Daha da Yükselebilir

Konuyla alakalı olarak daha önce de basında yer alan haberlere göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’de bu yeni token için fiyat takip özelliği getirildi. Binance’ın BONE fiyat listeleme sayfası, tokenin ticaret için bu platformda listeleneceğine işaret ediyor. Binance, kullanıcılarının merkeziyetsiz bir borsada ETH aracılığıyla BONE satın almasını tavsiye ediyor.

ShibArmy bu durumda Binance’ın BONE Token’i listeleyeceğine ikna olmuş gibi görünüyor. Bu iddialar SHIB sahipleri arasında fiyatın yükselişini tetiklerken, geçtiğimiz hafta SHIB değeri ciddi bir yükseliş gösterdi. Bir nevi rallinin ateşlendiğini söyleyebilmek mümkün olurken, Binance söz konusu listelemeyle alakalı henüz herhangi bir açıklamada bulunmadı. Kripto para biriminin borsada kullanıcılara maruz kalmasını şimdilik sadece fiyat izleme özelliğiyle kısıtladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir