Bitcoin Ajandası

SHIB Fiyatı Nisan’da Bu Seviyeye Ulaşabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB Fiyatı Nisan’da Bu Seviyeye Ulaşabilir!

SHIB Fiyatı Nisan’da Bu Seviyeye Ulaşabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Coinmarketcap kripto topluluğunun yayımlamış olduğu Nisan ayı SHIB fiyatı tahmini birçok yatırımcının dikkatini çekti.

Coinmarketcap kripto para topluluğunun son dönemlerde varlıklar hakkında bulundukları fiyat tahminleri, sektörde yankı oluşturmaya devam ediyor. Mart ayından itibaren en son fiyat tahmininin doğruluk payı %92,13 olan Coinmarketcap topluluğu, bu kez meme coin’lerin trend oluşturmasıyla beraber Shiba Inu fiyat tahmininde bulundu. Genel itibariyle %87 civarında doğruluk oranına sahip olan topluluk, Nisan ayına yönelik tahminlerine topluluk üyelerini heyecanlandırmış gibi görünüyor.

Coinmarketcap Topluluğundan SHIB Fiyatı Tahmini

Coinmarketcap Topluluğundan SHIB Fiyatı Tahmini
Coinmarketcap Topluluğundan SHIB Fiyatı Tahmini

Twitter’ın ana sayfasına DOGE logosunu eklemesinin akabinde yükselişe geçen köpek temalı meme coin’lerde dikkatler ilk olarak Shiba Inu’da toplandı. Coinmarketcap kripto para topluluğu tarafından oluşturulan SHIB fiyat tahmini, meme coin’lerde yaşanabilecek yükselişin habercisi olarak değerlendirilebilir.

3 bin 744 üyenin oylamasıyla belirlenen Shiba Inu fiyat tahminine göre, varlık fiyatının Nisan ayı içerisinde 0,00001131 dolar seviyesine ulaşması bekleniyor. DOGE Coin’in de yükseliş göstermeye başlamasıyla beraber ciddi bir ivme yakalayan meme coin’ler, Shiba Inu liderliğinde bu yükselişini sürdürecek gibi görünüyor. Önemli bir başarı oranı elde etmiş olan topluluk tarafından yayımlanmış fiyat beklentisi, bu meseleyi destekler nitelikte olmasıyla dikkat çekiyor.

Shiba Inu fiyatıysa Coinmarketcap verilerine göre haberin yazımı esnasında 0,00001087 dolar seviyesinden işlem görüyor. Yükseliş trendini sürdüren varlık, birçok yatırımcı tarafından yakından takip ediliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir