Bitcoin Ajandası

Analistler Açıkladı: SHIB Fiyatı Patlayabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Analistler Açıkladı: SHIB Fiyatı Patlayabilir!

Analistler Açıkladı: SHIB Fiyatı Patlayabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Binancce Shiba Inu yatırımcılarına 100 bin dolar teklifinde bulundu. Analistler bu teklifle beraber Shiba fiyatında patlama bekliyor.

“Dogecoin katili” olarak tanınan Shiba Inu değer kaybı yaşadığında birçok yatırımcı elindeki SHIB sayısını artırmaya devam etti. Popüler meme coinlerden SHIB fiyatı açısından bir geri dönüş gerçekleştirebileceği ve iyi bir çıkış yapabilmek adına yükseliş trendine girebileceği düşünülüyor.

Analistler incelemelerinde Shiba Inu’nun fiyat konusundaki düzeltmesine rağmen grafikte yükseliş ivmesi yakaladı. Dünyanın en önemli kripto para piyasası Binance, SHIB Coin yatırımcılarına 100 bin dolarlık teklif sunan bir kampanyaya imza atarken, bu durum meme coine olan talebi de artırmış oldu.

SHIB Fiyatında Patlama Bekleniyor!

SHIB Fiyatında Patlama Bekleniyor!
SHIB Fiyatında Patlama Bekleniyor!

Analistlere göre popüler meme coinin fiyatında her an bir patlama bekleniyor. SHIB fiyatı yatırımcıların meme coin için değer artışı olarak kabul edilen fiyat dalgalanmalarını kontrol edebildiği bir şekil olarak kabul edilen üçlü bir dip yarattı. Meme coinin fiyatında bir gecede yüzde 4 değer kaybı yaşanırken, buna rağmen analistler yükseliş trendi ve bir toparlanma öngörüyor.

Daha önce belirttiğimiz üzere dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, SHIB yatırımcılarına 100 bin dolarlık teklif sunan bir kampanyaya start verdi. Kampanya kapsamında yatırımcılar ödül olarak payına düşen miktarı borsa aracılığıyla talep edebiliyor. Bu durum piyasalarda SHIB Coin’in benimsenmesinin kripto para emir yöneticileri arasında daha yaygın hale geleceği düşünülüyor. Emir yöneticilerinden gelen talep artışının SHIB fiyatını artırması bekleniyor.

Analistlere Göre SHIB Yükselişe Geçecek!

Piyasadaki son düzeltmede SHIB fiyatı düşüş eğilimi gösterirken, Ethereum balinaları bu durumu fırsat bilip SHIB Coin satın almaya başladı. Bu durum meme coinin fiyatında bir yükseliş ivmesi olarak kabul ediliyor. Shıba Inu, mevcut piyasalardaki altcoin ağlarında en büyük cüzdan olarak kabul edilen Ethereum’dan sonra ikinci büyük holding olarak nitelendiriliyor.

Analistlerin Shıba Inu değerlendirmelerinde SHIB fiyatında 0,0000227 doların destek düzeyi olduğu ifade edildi. Meme coinin teknik üçgende değer kazandığını belirten analistler, yatırımcının kar elde edebileceği 0.0000225 dolar düzeyinin direnç olarak kabul edilebileceğine dikkat çekiyor. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir