Bitcoin Ajandası

SHIB İşlemlerinde Yaşanan Gelişmeler Heyecanlandırdı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB İşlemlerinde Yaşanan Gelişmeler Heyecanlandırdı!

SHIB İşlemlerinde Yaşanan Gelişmeler Heyecanlandırdı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Uzun zamandır devam eden düşüş seyrinin ardından Shiba Inu’da toparlanma eğilimi göstermeye başladı. En popüler meme coin’lerden olan SHIB, piyasalarda sergiledği performansı sebebiyle satıldı ve bu sebeple daha fazla değer kaybetti. Üstelik genel olarak kripto para piyasalarında yaşanan gerilemenin de etkisi büyük olurken, elde edilen son verilere göre SHIB işlemleri piyasaları heyecanlandırdı.

SHIB İşlemleri Arttı

SHIB İşlemleri Arttı
SHIB İşlemleri Arttı

Diğer pek çok kripto varlıklarda olduğu üzere Shiba Inu da geçtiğimiz ay az da olsa yükseliş gösterdi. Bununla beraber işlem sayısında bir artış yaşandı.  

Piyasalara ilk sürüldüğünde dikkatleri üzerine toplayan SHIB, kısa süre içerisinde ciddi bir ivme yakalayarak değerini artırdı. Geçtiğimiz ekim ayındaysa rekor seviyeye ulaşmış, işlem hacmi açısından da zirveye ulaşmıştı. ATH’den sonra işlem hacmi ve değerinde düşüş yaşamaya devam eden Shiba Inu, temmuz ayından itibaren toparlanma sinyalleri vermeye başladı.

Blok Zincirinde Yeni Gelişmeler Var

İlginin düşüşüyle beraber geliştirici ekip blok zincirinde bazı değişiklikler yapma gereği duydu. Mesela geçtiğimiz günlerde ShibaVerse’nin duyurusunu yapan ekip, sonrasında ekosistemin yeni oyunu olan Shiba Ethernetiy’i duyurdu. Üstelik bu oyunun yakın bir zamanda App Store ve Google Play’den indirilebileceğini de ekledi.

Diğer yandan SHIB, daha önce pek çok projede Marvel ile çalışmış görselleştirme şirketi The Third Floor (TTF) ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Anlaşmaya göre TTF metaverse projesinin tasarımını gerçekleştirecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir