Bitcoin Ajandası

SHIB Locker Programını Resmen Başlattı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB Locker Programını Resmen Başlattı!

SHIB Locker Programını Resmen Başlattı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

SHIB Locker Programı Nedir?

SHIB Locker Programı, Shiba Inu’nun The Metaverse projesi için bir anahtar kelime ya da takma ad niteliği taşımaktadır. The Metaverse Projesi, girişimin mimarı olan ekibe göre Shiba Inu hakkında tüm bilgi ve gerçekleri gözler önüne seren bir projedir. Bu proje, dikkat çeken görseller ve tasarımlarla Shiba Inu’nun tarihini sanal olarak ele alırken, ayrıca projenin destekçilerine verilen SHIBArmy için de bir ev kurabilir. 

SHIB Locker Programı Nedir?
SHIB Locker Programı Nedir?

HIB, BONE, LEASH ve yakın zamanda aktifleşecek olan P2E oyununu da kapsayacak şekilde Shiba Inu ekosistemi, yeni gelişmeler yaşandıkça tokenlerin her biri ayrılmaz parçalar halinde metaverse’de yer alacak. Elde edilen bilgilere göre geliştirici ekip, metaverse’ün geliştirilmesini sağlayacak olan fonları toparlayabilmek adına AAA Game Developper ile bir ortaklık oluşturacak.  

The Metaverse’deki Projeler Neler?

Mevcut düzende Shiba Inu’nun totalde 100 bin 595 adet arsaya sahip olduğu bir dünyası bulunuyor. Araziler kademeler halinde piyasaya sürülecek olup, geliştirici ekip arazilerin belli bir kısmını topluluk üyelerine sunmayı planlıyor.

Proje dahilinde arazilerin tahsisi giriş aşamasında gerçekleştirilecek. Lansman aşamasında totalde 36 bin 431 adet parsel topluluk için sunulacak olup, söz konusu bu aşamanın arazileri 4 katmana bölünecek.

The Metaverse’ün Arazi Fiyatları Nasıl Olacak?

Dün yayınlanan detaylara göre arazi SHIB Locker Programı kapsamında arazilerin fiyatları katmanına göre değişiklik gösterecek.

  1. Katman 1 Ethereum
  2. Katman 0,5 Ethereum
  3. Katman 0,3 Ethereum
  4. Katman 0,2 Ethereum değerinde olacak.

Shib: The Metaverse’ünde arazi sahibi olmanın pek çok avantajı bulunuyor. Arazi sahipleri SHIB’in başarı öyküsüne ortak olma şansı elde ederken, birtakım girişimlerle gelir elde etme imkanı da yakalayabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir