Bitcoin Ajandası

SHIB Metaverse Projesinde Yeni Gelişme: Fakat Analist Shortlayın Uyarısında Bulundu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB Metaverse Projesinde Yeni Gelişme: Fakat Analist Shortlayın Uyarısında Bulundu!

SHIB Metaverse Projesinde Yeni Gelişme: Fakat Analist Shortlayın Uyarısında Bulundu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

SHIB metaverse projesinde yeni bir gelişme yaşandı. Elde edilen bilgilere göre metaverse projesiyle alakalı farklı bir hub’ın ilk konsepti paylaşılırken, bir analist yatırımcılara shortlamak gerektiğini, başka bir deyişle SHIB’i açığa satmak gerektiğini savundu.

SHIB Metaverse Projesinde Yeni Gelişme Dikkat Çekti

SHIB Metaverse Projesinde Yeni Gelişme Dikkat Çekti
SHIB Metaverse Projesinde Yeni Gelişme Dikkat Çekti

Shiba Inu, metaverse projesinin çeşitli bölümlerine ait birbirinden güzel görsellerini yayımlamaya devam ediyor. Pocket Pond ve WAGMI Temple adına gerçekleştirilen konsept çizimlerinin yayımlanmasının ardından SHIB metaverse projesi, “Canyon” için ilk konsept sanatını da yayımladı. Bugün yayımlanan bir blog gönderisine göre, Shiba Inu söz konusu sanatını, yaratıcı bakış açısını en güçlü referans noktası olarak kabul eden bir girişim olarak değerlendiriyor. Pocket Pond ve WAGMI Temple sanat eserlerine benzer nitelikte Canyon’un ilk konsepti de siyah ve beyaz temayla paylaşıldı.

Geliştirici Ekip Önemli İsimleri de Bünyesine Kazandırdı

“Canyon”; New Mexico’da yer alan Badlands, Colorado’da yer alan Mesa Verde, Utah’da bulunan Moab, Nevada’da bulunan Lake Tahoe, Arizona’da bulunan Grand Canyon ve Utah’da yer alan Salt Falts gibi pek çok farklı yerden ilham alınarak tasarlandı. Projede yaşanan gelişme; protokolün ve The Third Floor’un The Metaverse projesi için aralıksız olarak çalıştığını gözler önüne seriyor.

Projenin geliştirici ekibi, The Metaverse projesinin bazı hub’larının konsept çizimlerinin paylaşılması dışında projeyi daha üst seviyelere ulaştırabilme misyonuna dahil olacak profesyonelleri de bünyesine kazandırdı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir