Bitcoin Ajandası

SHIB Tahmini Dikkat Çekti: Bu Yeni Seviyelere Dikkat!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB Tahmini Dikkat Çekti: Bu Yeni Seviyelere Dikkat!

SHIB Tahmini Dikkat Çekti: Bu Yeni Seviyelere Dikkat!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
3 0

Piyasaların en önemli meme coin’lerinden olan SHIB, son zamanlarda yatırımcısını sevindirecek fiyat hareketleri sergiliyor. Son 24 saatte yüzde 1,5’lik değer kazanan Shiba Inu, piyasadaki mevcut düşüş eğilimi sebebiyle ciddi bir sıçrayış gerçekleştiremiyor. Buna karşın iki uzmanın SHIB tahmini yatırımcısını heyecanlandırıyor.

Kripto para analistlerinden Tony M.’nin yorumlamasına göre SHIB fiyatı haziran ayını kapatabilmek adına ince satış sinyalleri veriyor. Ayrıca kısa bir süre içerisinde tasfiye yapılması bekleniyor. Analiste göre SHIB fiyatı 0.00001000 dolar seviyesinde kâr amacı güden bir konsolidasyon gösteriyor. Bu sayede boğaların son desteğini test eden SHIB’de, 25 Haziran Pazartesi günü 0,00001212 dolar seviyesinden ciddi bir satın alma macerası yaşandı. Yaşanan bu gelişmenin sonrasında ayılarr günlük hareketli ortalamanın üstüne çıkma başarısı elde ettiler.

SHIB Tahminine Göre Fiyat Yükselecek mi?

SHIB Tahminine Göre Fiyat Yükselecek mi?
SHIB Tahminine Göre Fiyat Yükselecek mi?

Başka bir analist Akash Girimath’a göre SHIB fiyatı 19 Haziran Salı günü ciddi bir düşüş sergilemesinin ardından yükseliş trendi yakaladı. Fakat bu yükseliş trendi bazı sorunlar ve ters rüzgarlara maruz kaldı. Bu durumda nihai bir geri çekilme yaşanırken analist, kısa bir konsolidasyon sonrasında boğaların hazır olacağını düşünüyor. 20-21 Haziran arasında yüzde 50’den fazla değer kazanan SHIB, ilginç bir şekilde azalan trend çizgisini destek tabanı haline getirdi.

Analiste göre beklenen seviyelerin gerçekleşmesi halinde SHIB fiyatı yükseliş trendini sürdürebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir