Bitcoin Ajandası

SHIB ve ADA Tokeni Balinaların Radarında! Piyasalarda Günlük Satış Rekoru Kırılıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB ve ADA Tokeni Balinaların Radarında! Piyasalarda Günlük Satış Rekoru Kırılıyor!

SHIB ve ADA Tokeni Balinaların Radarında! Piyasalarda Günlük Satış Rekoru Kırılıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Traderların gözlemlemelerine göre Shıba Inu ve Cardano’da önemli gelişmeler yaşanırken, bu gelişmelerin günlük satış rekorunu kırmak üzerine olması dikkat çekiyor. Birtakım büyük transferlerin gerçekleştirildiği SHIB ve ADA tokeni, günlük bazda en yüksek satış rakamına ulaşmış görünüyor.

ADA Tokeni Aylardır En Yüksek Günlük Satış Seviyesine Ulaştı!

ADA Tokeni Aylardır En Yüksek Günlük Satış Seviyesine Ulaştı!
ADA Tokeni Aylardır En Yüksek Günlük Satış Seviyesine Ulaştı!

Piyasaların en önemli kripto para analistlerinden Ali Martinez, takip ettiği Santiment’in zincir üssü verilerinden yola çıkarak birtakım açıklamalarda bulundu. Bu verilere göre Cardano’nun yerel tokeni olan ADA token son 24 saat içerisinde ciddi bir satış rekoru kırdı. Bu süreçte 16 milyon civarında ADA tokeni satın alınırken, bu rakam Cardano balina birikiminde uzun zamandır görülmemiş olan en yüksek günlük satış rakamı olarak kayıtlara geçti.

ADA Coin bu haberin yazıldığı esnada 0,92 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Tek Bir Balinadan Ciddi Shiba Inu Birikimi!

Zincir üssü veriler ADA Coin’in haricinde Shiba Inu’nun yerel tokeni SHIB konusunda da dikkat çekiyor. Söz konusu verilere göre yeni bir balina, en popüler meme coinlerden Dogecoin (DOGE)’in azılı rakibi SHIBA biriktirdiğine işaret ediyor. Balina gözlemcisi WhaleStats verilerine bakacak olursak; sadece bir balina tarafından 11.9 milyon dolar değerinde 442.637.867.868 SHIB Coin biriktirdiğini görüyoruz. SHIB bu gelişmelerle beraber büyük Ethereum balinalarının arasında en sık olarak tercih edilen kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. 

Balinaların Elinde Tuttuğu Diğer Altcoinler…

Kripto para piyasasında diğer altcoinlerin durumu da ayrı bir merak konusu olarak dikkat çekiyor. Shiba Inu (SHIB) tokeninin hemen üzerinde FTX Token (FTT) bulunuyor. Ayrıca balinalar BEST, USDT, OKB, MATIC, USDC, MANA, LINK, CRO, SRM, CHSB ve SAND gibi tokenlerin de birikimini yapıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir