Bitcoin Ajandası

Dev Moda İkonu SHIB ve DOGE Ödemelerini Aktif Hale Getirecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Dev Moda İkonu SHIB ve DOGE Ödemelerini Aktif Hale Getirecek!

Dev Moda İkonu SHIB ve DOGE Ödemelerini Aktif Hale Getirecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

DOGE Ödemeleri Dışında Bunlar da Kabul Edilecek

Vogue Business tarafından elde edilen bilgilere göre, ABD’de yer alan bazı mağazalarda SHIB ve DOGE ödemeleri kabul edilmeye başlanacak. Müşteriler ödeme işlemlerini, Gucci’nin e-posta üzerinden ilettiği kripto cüzdanlarıyla taratabilecekleri bir QR kodu üzerinden gerçekleştirebilecek. Ödemelerde ayrıca Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) de kabul edilecek.

DOGE Ödemeleri Dışında Bunlar da Kabul Edilecek
DOGE Ödemeleri Dışında Bunlar da Kabul Edilecek

Kripto parayla ödeme kabul edecek olan ilk isimler New York’ta yer alan Wooster Street, Los Angeles’ta yer alan Miami Design, Rodeo Drive, Las Vegas’ta yer alan Crystals ve Atlanta’da bulunan Phipps Plaza olarak kayıtlara geçti. Hatırlanacağı üzere Off White gibi bazı önemli isimler bu ödeme yöntemini kabul etmeye başladı. Mağaza bünyesinde kripto ödeme yöntemi kullanmak, Gucci’nin Web3 konusundaki en yeni adımı oldu. Daha önce de The SandBox’da bilinmeyen bir meblağ karşılığında sanal arazi satın alan Gucci, böylelikle metaverse dünyasına giriş yapmış oldu. Ayrıca giyim devi hali hazırda NFT koleksiyonu için dijital bir “Gucci Vault” üzerine çalışmalar yürütüyor.

Gucci Gelişmiş Deneyimlere Her Zaman Açık

Gucci hem müşterilerini hem de kripto yatırımcılarını memnun edecek bu projeyi hayata geçirmeden önce çalışanları için kripto para ve NFT konusunda eğitim vereceğini açıkladı. Şirketin başkanı ve üst düzey yöneticisi Marco Bizzarri, konuyla alakalı olarak Vogue Business’a bazı açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamalarında Bizzarri, şirket olarak müşterilerine her zaman için gelişmiş tecrübeler sunmak üzere hazır olduklarını belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir