Bitcoin Ajandası

SHIB Yakımı Artıyor! Yatırımcılar Teyakkuzda!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB Yakımı Artıyor! Yatırımcılar Teyakkuzda!

SHIB Yakımı Artıyor! Yatırımcılar Teyakkuzda!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
37 0

SHIB Yakımı Büyük Ölçüde Arttı!

Son 24 saatlik verileri incelediğimizde 600 milyonun üzerinde SHIB yakımının gerçekleştirildiğini ve tokenlerin dolaşımdan kaldırıldığını görüyoruz. 595 milyonluk yakımla bu yakımının büyük çoğunluğunu SHIB Store gerçekleştirmiş oldu. Shibburn.com resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir açıklamaya göre gerçekleştirilen beş işlemle 600 milyon 729 bin 245 adet Shiba Inu Coin’i dolaşımdan kaldırıldı. Üstelik bu rakam son 24 saatlik verilerde yüzde 1882,09’un üzerinde yakım artışının gerçekleştirildiğini gösteriyor.

SHIB Yakımı Büyük Ölçüde Arttı!
SHIB Yakımı Büyük Ölçüde Arttı!

SHIB Super Store geçtiğimiz günlerde atmış olduğu bir tweetle 595 milyonu aşkın SHIB’in başarılı bir şekilde yakıldığını açıkladı. Etherscan bu işlemin doğruluğunu onaylarken, şirket yetkilileri çarşamba günü bu amaçla 595 milyon 729 bin 782 adet Shiba Inu Coin satın aldığını resmen duyurmuştu. Bu işlem de sahil olmak üzere projenin başlangıcından bu yana 1,37 milyar SHIB yakımı gerçekleştirildi.

Diğer yandan hafta başında ETH SHIBA ve 1CENT platformları tarafından yapılan açıklamada 727 milyonun üzerinde Shiba Inu yakıldığı da duyurulmuştu.

Gizemli Bir Ethereum Balinası 271 Milyarın Üzerinde SHIB Satın Aldı!

Gizemli ve büyük ölçekli bir Ethereum balinası 6 milyon doların üzerinde bir ödeme yaparak 271 milyardan fazla SHIB satın aldı. WhaleStats tarafından açıklanan verilere göre en büyük 208’inci Ethereum balinasının gerçekleştirdiği bu işlemin ardından balinanın cüzdanında 218 milyon 469 bin 791 dolar değerinde dijital varlık bulunuyor. İki stabil coinin birikiminden oluşan bu cüzdanda USD Coin ve Tether bulunuyor. Bu durumsa yakın bir zamanda balinanın daha fazla alım yapabileceği anlamına geliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir