Bitcoin Ajandası

Shiba Balinalarının Birikim Çılgınlığı Devam Ediyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Balinalarının Birikim Çılgınlığı Devam Ediyor!

Shiba Balinalarının Birikim Çılgınlığı Devam Ediyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
41 0

WhaleStats tarafından elde edilen verilere göre piyasadaki en büyük 15’inci Ethereum yatırımcısı saatler öncesinde büyük bir işlem gerçekleştirdi. Yaklaşık olarak 1,1 milyar dolar değerinde 5,7 milyarlık Shiba Inu satın alan yatırımcı, kripto piyasalarının radarına girdi. Artık Shiba balinaları arasında yer alan Ethereum yatırımcısının cüzdanına baktığımızda, Shiba Inu dolar bazında en büyük 6’ncı yatırım konumunda yer alıyor. Balinanın cüzdanında şu anda 95 milyon 543 bin 632 dolar değerinde 4,4 milyonluk SHIB bulunuyor. Yatırımcının bir coin için ortalama alım fiyatı 0.0000217 dolar civarındadır.

Fiyat Düşüşü Shiba Balinalarına Yaradı!

Fiyat Düşüşü Shiba Balinalarına Yaradı!
Fiyat Düşüşü Shiba Balinalarına Yaradı!

CoinGecko’nun verilerine göre son bir ay içerisinde Shiba Inu fiyatı yüzde 28,5 oranında değer kaybetti. Bu durum Shiba balinaları için bir alım fırsatı haline dönüşürken, balinalar dipten yüksek miktarda alım yapmaya devam ediyor. Söz konusu balinanın işlemine benzer başka bir işlemse hafta başında gerçekleştirildi. Başka bir Shiba yatırımcısı pazartesi günü 1 milyon doların üzerinde bir ödeme gerçekleştirerek yaklaşık 49.5 milyonluk SHIB satın aldı. Böylelikle iki büyük Ethereum yatırımcısının gerçekleştirdiği işlemde yaklaşık olarak 2.2 milyon dolar değerinde 100 milyardan fazla SHIB satın alınmış oldu.

SHIB Artık Crypto.com’un DeFi Cüzdanında!

Son günlerde kripto piyasalarında sükse yaratan Shiba Inu, yatırımcıların ilgisini toplaya devam ediyor. Sektörün öncü isimlerinden Crypto.com, başta Shiba Inu olmak üzere 6 farklı altcoini de DeFi cüzdanına kazandırdı. DeFi cüzdan sayesinde platform kullanıcıları tek bir yerden DeFi hizmetlerine erişim sağlayabiliyor. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir