Bitcoin Ajandası

Shiba Eternity O Ülkede Kullanıcılarına Sunuldu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Eternity O Ülkede Kullanıcılarına Sunuldu!

Shiba Eternity O Ülkede Kullanıcılarına Sunuldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Shiba Inu’nun uzun zamandır heyecanla beklenen oyunu Shiba Eternity Avustralya’da piyasaya sürüldü. Birçok SHIB tutkunu ve oyun meraklısı protokolün bu önemli projesini PlayStore üzerinden edinmeye başladı.

İlk olarak geçtiğimiz hafta yine Avustralya’da piyasaya sürülen oyun Apple kullanıcılarına sunulmuş, App Store üzerinden indirilmeye başlanmıştı.

Shiba Eternity PlayStore’da Yerini Aldı

Shiba Eternity PlayStore’da Yerini Aldı
Shiba Eternity PlayStore’da Yerini Aldı

Shiba Inu geliştiricilerinden Shytoshi Kusama geçtiğimiz günlerde projeyle alakalı bir açıklamada bulunarak Avustralya’nın oyun için son test konumu olduğunu belirtmişti.

Söz konusu oyun Avustralya’dan önce Vietnam’da test edilmiş ve süreç başarıyla tamamlanmıştı. Üstelik oyun kısa sürede ülkede popülarite kazanmış, sunucu kapasitesiyse 50 katı artırılmıştı.

Hatırlanacağı üzere Shiba Inu Games şirketi 2021 Aralık döneminde Avustralya merkezli oyun şirketi PlaySide Studios ile iş ortaklığı gerçekleştirmişti.

Oyun Yakında Türkiye’de de Oynanabilecek

Shiba Inu’nun en önemli projesi olan bu oyun, ağustos ayında dünyanın en önemli oyun etkinliklerinden olan Gamescom’da yer almayı başarmıştı.

Shiba Inu geliştiricilerinden Kusama yine ağustos ayında kendisine yöneltilen “Oyun ne zaman Türkiye’de piyasaya sürülecek?” sorusuna da yanıt verdi. Türkiye’de de oyunun heyecanla beklendiğini dile getiren kullanıcı, ne zaman App Store’dan indirilmeye başlanacağına yönelik bir soru yöneltti. Kusama ise bu sorunun cevabında sırada tüm dünyanın yer aldığını, yakın bir gelecekte Türkiye’de de oynanmaya başlayacağını belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir