Bitcoin Ajandası

Shiba Inu 1 Milyon Yatırımcıya Ulaşmaya Çok Yaklaştı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu 1 Milyon Yatırımcıya Ulaşmaya Çok Yaklaştı!

Shiba Inu 1 Milyon Yatırımcıya Ulaşmaya Çok Yaklaştı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Son zamanlarda rekor seviye gören ve ardından meme kripto para birimi Shiba Inu 1 milyon yatırımcıya yaklaşsa da dalgalanmalar yaşıyor. Yine de her geçen gün bu dalgalanmalara rağmen SHIB yatırımını gerçekleştirmeye devam eden kişi sayısında artış meydana geliyor.

Etherscan.io’nun en son verilerinden elde edilen bilgilerine göre token, 22 Kasım itibariyle 993.403 ile 1 milyon benzersiz adrese ulaşım sağlamaktan sadece 9.000 sahibi uzakta kaldı. Etherscan.io’nun en son elde edilen verilerine göre, merkezi bulunmayan tokenlerden, 23 Kasım itibariyle 993.403 ile 1 milyon benzersiz adrese ulaşım sağlandı ve sadece 7000 cüzdan uzakta kaldı. Sadece üç hafta öncesinde, bir haftadan daha kısa bir sürede 80.000 yeni benzersiz cüzdan oluşturarak Shiba Inu yatırımcıları arasına katılım sağlamıştı.

Shiba Inu 1 Milyon Yatırımcıya Çok Yakın!

Shiba Inu 1 Milyon Yatırımcıya Çok Yakın!
Shiba Inu 1 Milyon Yatırımcıya Çok Yakın!

Daha öncelerde Shiba Inu token’ları büyük cüzdanlarda bulunan tüm varlıkların %22’sinden fazlasını oluşturmuştu. Şimdilerde ise bu oran %18’e kadar gerileme gördü. Bu da WhaleStats’a göre bu sayı üzerinde yaklaşık %4 azalış gördüğü anlamına geliyor. Şu an için ise Dogecoin’in (DOGE) rakibi 0,00004366 dolardan işlem görmeye devam ediyor ve CoinMarketCap istatistiklerine göre, son 7 gün içinde %20 oranında düşüş gördü.

Robinhood ve Kraken’de Listelenme Olasılığı

Shiba Inu’nun bu yıl zaten güçlü bir ralli sezonu geçirmesi ve gerçeğin ışığında, yatırımcılara bir dizi cazibe sunuluyor. SHIB sadece piyasada yükseliş göstergeleri olduğunda çekici hale gelmeye de devam ediyor. Bununla beraber, 1 milyona yaklaşan yeni sahipleriyle beraber token’ın Robinhood ve Kraken’de listelenme olasılığı ile birlikte insanlarda hype yaratılıyor.

Son olarak geçmiş günlerde CoinGate, SHIB’i bünyesine dahil etti. 500’den fazla işletme içinde de token’ı bir ödeme seçeneği olarak kabul etmesine izin verdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir