Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Balina Varlıklarında Düşüş!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Balina Varlıklarında Düşüş!

Shiba Inu Balina Varlıklarında Düşüş!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Shıba Inu balina varlıklarında düşüşle elinde dolar değeri olarak en fazla bulunan token konumunu korumaya devam etmesi gözden kaçmadı.

Shiba Inu balina varlıklarında yaşanan sert hareketlerde, Bitcoin içerisinde fiyat hareketinde görülen sertleşme, Ethereum ağında bulunan balinaların hareketlerinin de artış görmesine neden oluyor. Dün 51 bin dolar değerinden daha üst plana çıkan Bitcoin’in daha sonra yeniden 50 bin doların altına inmesi birçok token’da da volatilitenin artmasına sebep oldu.

Shiba Inu Balina Varlıkları

Shiba Inu Balina Varlıkları
Shiba Inu Balina Varlıkları

Ethereum ağında görülen ve en büyük bin balinanın hareketlerini takip ederek WhaleStats adresinden alınan bilgiler üzerine balinalarda olan SHIB’lerin toplam değeri de 2 milyar dolardan daha alt seviyeye kadar düşüş gördü. Ancak fenomen token hala bu hesaplarda dolar bazında tutulma yaşadığını ve en büyük kripto para olma durumunu da koruduğu da belirtildi. Balinalar içerisinde en çok trade edilen token ise LINK oldu.

Balinaların elinde olan kripto para borsalarında ise kendi kripto paraları daha fazla dikkat çekti. Ethereum ağında bulunan balinaların dolar bazına göre en çok tuttukları ikinci token FTX borsasının kendi parası olan FTT oldu. İlk 10 tokenler ile bir arada olan FTT gibi; OKB (OKEx), CRO (Crypto.com) ve BEST (Bitpanda) gibi diğer borsa token’larının da olması dikkat çekti.

Kontrolün Az Sayıda Balinada Olması

Ethereum SHIB tutan cüzdan sayılarında 1 milyon 97 bin olarak gösterişte Shiba Inu tutan adreslerin aynı zaman içerisinde Ethereum, Matic, OKB ve CRO da tuttukları meydana çıktı. En fazla SHIB sahibi olan ilk 100 cüzdan aynı dönemde bir de toplam SHIB arzının da yüzde 26’sına sahip oldu… Bu da yapılan kontrolün daha az sayıda balinada olduğu gerçekliğini gözler önüne serdi.

28 Ekim tarihinde büyük yükseliş hareketi ile zirveye ulaşan Shiba Inu, 0,000086 dolarlık fiyatla rekor kırılışını gördü. Fenomen token, bugün sabah saatlerinde ise yaklaşık 0,000036 dolardan işlem görüyordu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir