Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Binance Custody Tarafından Destekleniyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Binance Custody Tarafından Destekleniyor!

Shiba Inu Binance Custody Tarafından Destekleniyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Yapılan bir duyuru üzerinden Shiba Inu Binance Custody tarafından destek görmeye başladı. Shiba Inu (SHIB), Audius (AUDIO), Perpetual Protocol (PERP), Skale Network (SKL) ve Injective (INJ) artık Binance Custody ile birlikte destek görüyor.

Geleneksel finans kurumlarından genellikle kanunen “emanetçi” (Custody/Saklama hizmeti sunan) olarak hareket eden kripto para birimleri şimdi Shiba Inu Binance Custody tarafından desteklenmeye başladı. Herhangi bir karşı taraf riskinden kaçınmak için insanların kendi kendilerinin bankası olmalarına da izin verdi. Detaylarını bitcoinajandasi.com olarak değerlendirelim.

Shiba Inu Binance Custody ile Beraber

Shiba Inu Binance Custody ile Beraber
Shiba Inu Binance Custody ile Beraber

Bunlarla birlikte, kripto para birimlerinde endüstri alanındaki suçun giderek artması nedeniyle, kurumsal yatırımcı varlıklarını kontrol etmek yerine, varlıklarını korumak için genellikle üçüncü taraf saklama hizmetlerine ihtiyaç duyuyor.

Kripto para saklama görevlilerinden elde edilen müşterilerin özel anahtarlarını saklar ve genellikle yönettikleri kripto varlıkları için sigorta sunmaya devam eder. Gemini ve Nuri gibi şirketler ayrıca perakende yatırımcılar için saklama hizmetleri sunar. Ancak BitGo ve Paxos sadece fonlar ve aile ofisleri gibi kurumsal müşterileri kabul etmeye başladı.

Güvenli Depolama için Nitelikli Cüzdan

Kripto devi Binance, müşterileri üzerinden bir sigorta planı sunmaya başladı. Binance Custody, operasyonel güvenliğini kanıtlama amacıyla bağımsız SOC 2 Tip 2 sınavını tamamlamayı hedefledi. Binance, müşteriler tarafından fonları üzerinde bulunan kontrolü dağıtmak için güvenli çok taraflı hesaplamaya (MPC) güven duymaktadır. Güvenli depolama için nitelikli cüzdan çözümü kullanılır.

Bu ayın başlarında da Binance Custody, Gala (GALA), Zilliqa (ZIL), WINkLink (WIN) ve Immutable X (IMX) için de destek sunmaya başladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir