Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Coin’de Beklenen Seviyeler! Analistlerin Tahminleri Şaşırttı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Coin’de Beklenen Seviyeler! Analistlerin Tahminleri Şaşırttı!

Shiba Inu Coin’de Beklenen Seviyeler! Analistlerin Tahminleri Şaşırttı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
37 0

Analistlerden Shiba Inu Coin için Gelecek Tahminleri!

Shiba Inu Coin’in grafikteki seyri hafta süresince menzile bağlı olurken, son destek düzeyini yeniden test edebilmek adına 0.000022 dolara geri döndüğü görülüyor. Fxstreet analistlerine göre SHIB için daha çok satış baskısı oluşmuş gibi görünüyor. Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş durumunun piyasalarda oluşturduğu belirsizlikler Shiba Inu fiyatında inişli-çıkışlı bir seyre neden olmuştu. Uzmanlar son günlerde gerçekleştirilen satışların yukarı yönlü seyir momentumunu ortadan kaldırması sebebiyle SHIB’in çok kritik bir seviyeye ulaştığı değerlendiriliyor. Üstelik ayıların SHIB fiyatını aşağı doğru itebileceğini de belirtiyor.

Analistlerden Shiba Inu Coin için Gelecek Tahminleri!
Analistlerden Shiba Inu Coin için Gelecek Tahminleri!

Mevcut piyasa verilerini incelediğimizde Shiba Inu fiyatının zemini kayba uğrayacak gibi görünüyor. Coinin fiyatı 24 Şubat’ta gördüğü dip düzeyin yüzde 7 üzerinde seyretmesi sebebiyle son derece dar bir alanda sıkışmış durumda. 24 Şubat’ın en dip düzeyinden 26 Şubat’ın en yüksek düzeyine hareket eden Fibonacci düzelmesi de SHIB fiyatının son yükseliş destek düzeyi olarak kabul edilen .786 dolar düzeyinin hemen üstünde konsolide olduğuna işaret ediyor.   

Boğa Piyasasında Çanlar Erken Çaldı!

Shıba Inu coin üzerine veri değerlendirmelerinde bulunan analistler ayrıca boğa piyasasına da değiniyor. SHIB’in bu hafta tarafsız bir seyir izleyeceğini düşünen uzmanlar, bu durumun gelecekte bir boğa kapitülasyonuna işaret ettiğini belirtiyor. Dogecoin katilinde görülen güncel satış verilerine rağmen dış etkenler Shiba Inu’nun yeniden yükseliş trendine girmesini sağlayabilir. Her ne kadar boğalar 0.000022 dolar düzeyini koruma altına alsa da .5 ve .618 Fibonacci seviyelerine gerileme durumu da söz konusu olabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir