Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Durmuyor! Yeni Ortaklığın İpucunu Verdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Durmuyor! Yeni Ortaklığın İpucunu Verdi!

Shiba Inu Durmuyor! Yeni Ortaklığın İpucunu Verdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1669 0

En son gelişmede Shiba, 14 Şubat’ta resmi Twitter hesabından duyuru yapmıştı. Bu esnada birçok topluluk üyesinin kafasını karıştıran küçük bir tanıtım videosu ile netlik getirmişti. 21 saniye süren videoda “sonsuza kadar ve her zaman benim ol” ifadesine yer veren Shiba Inu durmuyor!

Twitter’da KalAlden olarak kendini tanıtan Shiba ve topluluğunun bir üyesi de videonun ne anlama geldiğine dair ilginç teorileri öne sürdü. Bu konu için söylenenlere ve detaylara bitcoinajandasi.com oalrak bakalım. Shiba Inu durmuyor ve videonun Forever 21 giyim koleksiyondan gönderme yapıldığını ima eden KalAlden, şu tespitleri yaptı:

“Video 21 saniye uzunluğundaydı ve tweet’te “sonsuza kadar” (forever) kelimesini içeriyordu. Çitanın kıyafeti de 0:11 saniyedeki görüntülerde görüldü.”

Shiba Inu Durmuyor! Yeni Ortaklıkla İlgili Bilgiler

Shiba Inu Durmuyor! Yeni Ortaklıkla İlgili Bilgiler
Shiba Inu Durmuyor! Yeni Ortaklıkla İlgili Bilgiler

KalAlden’e göre, Shiba Inu ve Forever 21 arasında bir iş birliği olması oldukça ihtimaller arasında duruyor. Ancak ittifakın temeline göre kamuoyuna açıklanana kadar bir sır olarak duruyor. Forever 21, genel olarak FOREVER 21 olarak biliniyor. Bu aşamada Los Angeles, California merkezli bir moda işletmesi olmaktadır. Şirketin 2017 satışları 3,4 milyar dolardan başlamıştı. Ayrıca, eToro 13 Şubat ayında Shiba Inu topluluğunun sabrını sınıyor. Büyük duyurudan önce test eden başka bir video teaserı da yayınlandı. eToro, Shiba Inu topluluğunun sabrını zorluyor.

İsrail merkezli kripto para borsası eToro, “Bu gece oyunun ikinci yarısına kadar bekleyin” ifadesiyle 6 saniyelik başka bir video teaser yayınlamaya karar verdi. Bunun ardından da Shiba topluluğunun sabrını test etti. 13 Şubat 2022’de bugün yapılması planlanan büyük duyuru öncesinde de çıkış yaparak “önce geliyoruz” dedi. Bir hot dog standı ve şaşkınlıkla gökyüzüne bakan insanlar videoda meydana çıkabilir.

Welly’nin Burger Restoranı ile Shiba

Videoda olan Hot Dogs Café, Welly’nin burger restoranı ile Shiba ya da ilk SHIB Markalı restoran arasındaki yakın zamanlı bir durum bir referans gösterilebilir. Daha önce, 8 Şubat 2022’de, finansal hizmetler işletmesi eToro, bir Japon köpek ırkı olan Shiba Inu’nun kaldırımda durup bir şey arıyormuş gibi görülebildiği ilk video tanıtımını yayınladı. eToro henüz haberlerle ilgili herhangi bir kamu duyurusunda bulunmadan her iki teaser tarafından sağlanan ipuçlarına yöneldi. Şirketin kısa süre içinde Shiba ile ilgili büyük bir duyuru yapacağını da göstermiş oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir