Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Fiyatı Yükseliş Trendi Yakaladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Fiyatı Yükseliş Trendi Yakaladı!

Shiba Inu Fiyatı Yükseliş Trendi Yakaladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Shiba Inu fiyatı, son günlerde Shibarium projesiyle alakalı çıkan haberlerin ardından yükseliş göstermeye başladı. Elde edilen verilere göre SHIB, bu sabah güne yüzde 22’lik değer artışıyla başladı.

Ethereum balinaları olarak ifade edilen güçlü cüzdanlar, Shiba Inu projesine gösterdikleri ilgi ve alakayla dikkat çekiyor. Özellikle de Shibarium ağıyla alakalı olan haberlerin gündemde yer almaya başlaması ve SHIB Token yakımıyla alakalı oluşturulan gündem, balinaların ilgisini çekti. Popüler kripto varlık, güne neredeyse yüzde 22 değer artışıyla giriş yaptı. Bu yükselişim temel nedeniyse yakında piyasaya sürülmesi beklenen Katman-2 ağı oldu.

Shiba Inu Fiyatının Yükselişi Devam Edecek mi?

Shiba Inu Fiyatının Yükselişi Devam Edecek mi?
Shiba Inu Fiyatının Yükselişi Devam Edecek mi?

En çok yükselen kripto para birimleri arasında yer almayı başaran SHIB, Shibarium ağının lansmanına sayılı günler kala hız kazandı. Ethereum balinaları bu süreçte yüklü miktarda SHIB Token elinde tutarken, On-chain tarafından elde edilen verilere göre ilk bin Ethereum balinasının cüzdanında 161 milyon dolarlık SHIB yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde gündemde yer alan Shibarium haberlerinde, ağ aktivitelerinden elde edilen gelirle SHIB yakımı gerçekleştirileceğine işaret edilmişti. Projenin geliştirici ekibi bu yakım sistemi için özel bir portal oluşturmak adına çalışmalar yürütüyor. Yapılan bu haber, Shiba Inu topluğunun da ilgisini çekmiş görünüyor.

Hem çıkan haberlerin hem de balinaların etkisiyle Shiba Inu fiyatı yükseliş gösterme sinyalleri veriyor. Olası bir yükseliş halinde, SHIB açısından 0,00001520 dolar seviyesi önemli bir direnç seviyesi olarak ifade ediliyor. Bu seviyenin kırılması halinde yükselişin devam etmesi bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir