Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Games Avustralya’nın Öncü Video Oyunu Geliştiricisiyle Ortak Oldu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Games Avustralya’nın Öncü Video Oyunu Geliştiricisiyle Ortak Oldu!

Shiba Inu Games Avustralya’nın Öncü Video Oyunu Geliştiricisiyle Ortak Oldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde önümüzdeki sekiz ay içerisinde “Shiboshi” token koleksiyonuna dayalı yeni bir oyun gelişimi gerçekleşecek. Merakla beklenen oyun oldukça fazla platform içerisinde piyasaya sürülmek üzere hazırda. Kullanıcılar istedikleri oyun platformundan Shiba Inu Games ortaklığı sayesinde artık anında erişim sağlayabilecek.

PlaySide CEO’su Gerry Sakkas, Shiba Inu Games ortaklığı sayesinde anlaşmanın kripto paraları ve NFT’leri keşfetmek için iyi bir fırsat sunduğunu söyledi ve şunları sözlerinde yer verdi:

“Gelişen teknolojiler hız kazanmaya devam ediyor ve PlaySide’ın bu alanda iş birliği yapması, beceri tabanımızı genişletmesi ve geliştirme yeteneklerimizi sergilemesi için ideal bir fırsat. Shiba Inu Games ile yapılan anlaşmanın ölçeği de önemlidir ve işimizi büyütmeye devam ederken yeteneklerimizin derinliğini vurgulamaktadır.”

Shiba Inu Games Oyunu 2023’ün Başlarında Çıkması Bekleniyor

Shiba Inu Games Oyunu 2023’ün Başlarında Çıkması Bekleniyor
Shiba Inu Games Oyunu 2023’ün Başlarında Çıkması Bekleniyor

PlaySide Studios’un kendi web sitesinde duyurulan anlaşmaya göre PlaySide, Shiba Inu oyununun üretimi, tasarımı ve geliştirilmesinden sorumlu olacak. PlaySide, oyunun 2023’ün başlarında piyasaya sürülmesiyle geliştirmenin sekiz ay sürmesini bekliyor.

Avustralya Menkul Kıymetler Borsası’nda işlemlerini sürdüren PlaySide hisseleri, iş birliği haberlerinin ardından %5 artış gördü. Ancak Shiba Inu tokeninin fiyatında yazı esnasında ise %2,1 oranında düşüş görüldü.

Danışman Olarak Katılım

Geçtiğimiz aylarda ise Activision’ın teknolojiden sorumlu eski başkan yardımcısı olan William Volk, tüm zamanlara göre “en önemli” oyun projelerinden biri olduğunu söyleyerek ön plana atılan projede çalışma sağlamak için danışman olarak katılım sağladı.

Shiboshi oyunu, Shibarium adlı henüz piyasaya sürülmemiş bir Ethereum layer-2 çözümü üzerinde çalışan merkeziyetsiz geliştirici ekibiyle lisans alımı olacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir