Bitcoin Ajandası

Shiba Inu ile Ortaklık Kuran Restorana Yüzlerce Teklif
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu ile Ortaklık Kuran Restorana Yüzlerce Teklif

Shiba Inu ile Ortaklık Kuran Restorana Yüzlerce Teklif

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1652 0

Shiba Inu ile ortaklık kuran restoran birden çok “franchise” teklifleri ile kısa zamanda karşılaşınca küresel olarak yayılma kararını aldı.

İtalya’da Napoli kenti üzerinde açılan fast-food restoranı Welly’s Shiba Inu ile ortaklık kurulmasının sonrasında kısa sürede dünyaya açılacağını bildirdi. Shiba Inu üzerinden gelen bu hamle, harika bir reklama dönüşme fırsatı ile birbirinden farklı fırsatları da yanında getirdi. Sonucunda tüm dünyadan birçok yatırımcı ise restorandan “franchise” almak için sıraya girdi!

Shiba Inu ile Ortaklık Sayesinde Bütün Teklifler Artışta!

Shiba Inu ile Ortaklık Sayesinde Bütün Teklifler Artışta!
Shiba Inu ile Ortaklık Sayesinde Bütün Teklifler Artışta!

Welly’s’in resmi Twitter hesabından açıklamalar konuyu daha çok detaylandırdı. “Franchise” için web sitesinden başvuru yapılabilen bir sistem olabileceği gibi bir yandan da başka alternatifleri dile getirdi:

“Shiba ordusu, Welly sizi duyuyor. Gelen yüzlerce ‘franchise’ başvurusunun ardından hepinize hoşgeldiniz diyoruz. Franchise başvurularını web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.”

Daha önceden de bilinen bir duruma göre Shiba Inu geliştiricilerinden olan Shytoshi Kusama, Napoli merkezinde bulunan fast-food restoranı ile ortaklık kurmuştu. Welly’s adlı bu restoran tam olarak yeniden bir marka yaratmaya yönelmişti. Shiba Inu’yu yeni ve resmi bir maskot haline getirmişti.

SHIB ve DOGE Ödemeleri

Restoran üzerinden ayrıca SHIB ve DOGE ödemeleri gündeme geliyor. Shıba Inu altında kurulan ekip ise ayrıca Welly’yi McDonald’s ve Burger King gibi büyük fast-food restoran zincirlerinden tamamen farklı olarak görüyor.

Tamamen ayrıcalıklı olan restoran müşterilerine bir zaman sonrasında aldıkları menülerin üzerinden NFT kazanma şansını da sunuyor.

Geçtiğimiz Ekim ayı sonunda ise ATH yapan ve rekor kıran Shiba Inu, bugün ortalama öğlen saatlerinde 0,000032 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir