Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Sert Bir Yükseliş Yaşayarak İlk 20 Kripto Varlık Arasına Girdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Sert Bir Yükseliş Yaşayarak İlk 20 Kripto Varlık Arasına Girdi!

Shiba Inu Sert Bir Yükseliş Yaşayarak İlk 20 Kripto Varlık Arasına Girdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Shiba Inu’dan ilham alınarak kripto para birimleri arasına giren SHIB, tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlerken ilk 20 kripto varlık arasına girdi.

Dogecoin’den (DOGE) ilham alınmasıyla ortaya çıkarılan Shiba Inu (SHIB), son 24 saat içerisinde %72 oranlarında yükseliş yaşadı ve ilk 20 kripto varlık arasına girdi. Kripto para son 1 hafta içerisinde ise yaklaşık olarak %250 oranında değer görmeye başladı. Meme coin yazılarının yazıldığı anlarda ise 0,00003791 dolarlık ATH üzerinden %35 oranında geride bulunma başlattı.

Shiba Inu İlk 20 Kripto Varlık Arasına Girdi!

Shiba Inu İlk 20 Kripto Varlık Arasına Girdi!
Shiba Inu İlk 20 Kripto Varlık Arasına Girdi!

CoinGecko’dan elde edilen verilere göre SHIB, piyasa değeri bakımından en büyük 20 kripto para birimi listesine bir kez daha girdi ve büyük bir başarı sağlamış oldu. Kripto para birimlerinde ise şu an Bitcoin Cash‘i (BCH) de geçerek 18. sıraya yerleşmiş oldu. SHIB, yalnızca son üç gün içinde neredeyse yüzde 200 artış ile kripto para piyasasından daha iyi performans gösterdi.

Coinbase’de İşlem Hacmi Açısından Bitcoin’i Geride Bıraktı

Daha önceki haberlerimizde de söylenenler üzerine, Shiba Inu kısa süre önce Amerika’nın önde gelen borsası olan Coinbase’de işlem hacmi açısından Bitcoin’i geride bıraktı.

Ani yükselişlerde ise neyin neden olduğu belli değil. Her ne kadar bazıları bunu Tesla CEO’su Elon Musk’ın Shiba cinsi köpeğin olduğunu ve bu fotoğrafını paylaşmasına yorsa da başka bir kesim ise sebebin bu olmadığını düşünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir