Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Metaverse Ekibi O Ünlü İsmi Bünyesine Kattı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Metaverse Ekibi O Ünlü İsmi Bünyesine Kattı!

Shiba Inu Metaverse Ekibi O Ünlü İsmi Bünyesine Kattı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Hafta başında yapılan bir açıklamaya göre Fransız-Amerikan çokuluslu bir şirket olarak tanınan Technicolor’da kıdemli başkan yardımcısı olarak görev alan sektörün önemli isimlerinden Marcie Jastrow Shiba Inu metaverse ekibine dahil oldu. Böylelikle her iki taraf da güçlerini birleştirmiş oldu.

Shiba Inu Metaverse Ekibi Güçleniyor

Shiba Inu Metaverse Ekibi Güçleniyor
Shiba Inu Metaverse Ekibi Güçleniyor

Marcie Jastrow da konuyla alakalı olarak birtakım açıklamalarda bulunarak bu muhteşem projenin bir parçası olmaktan gurur duyduğunu dile getirdi. Shiba Inu meme coinin kripto para sektöründe en önemli ve sağlam topluluklardan biri olduğuna da dikkat çekti. Marcie Jastrow Shiba Inu Metaverse’ünde marka ortaklıklarını koruma altında tutmakla görevli olacak.

Hatırlanacağı üzere ilk kez şubat ayında duyurulan Shiba Inu: The Metaverse projesi, mart ayının son günlerinde de tanıtılmış oldu. Metaverse projesindeki sanal arazilerse geçtiğimiz ayın başında satışa sunuldu.

Metaverse Projesi Heyecan Uyandırmaya Devam Ediyor

Shiba Inu metaverse ekibi mayıs ayının ilk haftasında topluluk üyelerinin SHIB aracılığıyla sanal dünyadan arazi parsellerini satın almaya başlayabileceğini duyurmuştu. Üstelik bu sayede topluluk üyelerinin pasif gelir elde etme ve sanal evrende bazı ayrıcalıklara sahip olabileceğini de belirtmişti.

Diğer yandan Tecnicolor şirketiyse Call of Duty, FIFA, Resident Evil gibi pek çok farklı oyunlar üzerinde çalışmalar yürüten sektörün öncü şirketlerinden biri olmaya devam ediyor.

Kripto para piyasasının en popüler meme coinlerinden olan Shiba Inu, haberin yazıldığı esnada 0.00001184 dolar seviyesinden işlem görüyor. Son günlerde düşüş eğilimi gösteren kripto paralar arasında yer alan SHIB’in neden değer kaybettiği ise merak konusu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir