Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Metaverse Projesini Duyurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Metaverse Projesini Duyurdu!

Shiba Inu Metaverse Projesini Duyurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1629 0

Shiba Inu metaverse projesine adım attığını duyurdu. Shiba Inu metaverse değerinde günün en düşük seviyesi olan 0.00001865 dolar seviyesinden bir an da %12 oranında artış gösterdi. Shıba Inu projesinin duyurulması sonrasında gelen açıklamalar ise yatırımcıların nerede dikkat etmeleri gerektiği yönünde oldu.

“Shiberse” olarak adlandırılan Shiba Inu’nun metaverse projesi, topluluğa “sürükleyici bir deneyim” imkanı sunuyor.

Shiba Inu Metaverse Projesi

Shiba Inu Metaverse Projesi
Shiba Inu Metaverse Projesi

Duyuru genelinde dişlerinde bir çekiç yer alan ve karikatür olarak yansıtılan Shiba Inu köpeğin resmi metaverse projesinde yer aldı.

“Söz verdiğimiz gibi, #ShibArmy yılı için ilk özel sürprizimizi duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız!

2022’de yeni zirvelere ulaşıyoruz ve #Shiberse dünyayı karşılıyoruz. Ekosistemimiz ve Metaverse alanı için sürükleyici bir deneyim! Size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz. Vay!”

Projeye yönelik daha fazla ayrıntı şimdilik paylaşılmadı. Ancak geliştiriciler yakında daha fazla ayrıntının geleceğini ifade ediyor.

Shibaswap Geliştiricisi Eric M.

Shiba Inu topluluğu bu gelişmeyi Discord sunucusunda ShibaSwap geliştiricisi Eric M. Tarafından gelen açıklamalara göre Shiberse içerisinde farklı puzzle’lar (token’lar, merkeziyetsiz borsalar ve oyunlar) da yer alacak.

Eric M. bu proje isminden kesin olarak belli olmadığı şeyi ifade ederek dolandırıcılık faaliyetlerine karşı dikkat etmeleri gerektiğini de belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir