Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Metaverse’ünde Beklenen An Geldi: Arazi Satışlarına Start Verildi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Metaverse’ünde Beklenen An Geldi: Arazi Satışlarına Start Verildi!

Shiba Inu Metaverse’ünde Beklenen An Geldi: Arazi Satışlarına Start Verildi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Shiba Inu metaverse’ünün ilk erken erişim izninde Bid Event adıyla tanımlanan meta arazi parselleri, projenin hafta sonu yayınlanan programı kapsamında LEASH ve Shiboshi kilitleyen topluluk üyelerine verilecek.

Shiba Inu Metaverse’de Araziler Müzayedeyle Satılacak

hiba Inu Metaverse’de Araziler Müzayedeyle Satılacak
hiba Inu Metaverse’de Araziler Müzayedeyle Satılacak

Shiba Inu metaverse arazilerinin satışıyla alakalı olarak elde edilen ayrıntılarda 72 saatlik bir teklif toplama sürecinin olduğu ortaya çıktı. Ayrıca açık artırmaya Shiboshi ile LEASH kilitleyerek katılan kullanıcılar satışa konu olan mevcut sanal araziler için teklif verebilecek.

Shiba Inu geliştiricilerinin planı metaverse projesinde 100 bin 595 adet arsadan 36 bin 431’ini ilk etapta satışa sunmak. 4 farklı kategoriden meydana gelen bu araziler, Elmas Dişler (Diamond Teeth), Altın Kuyruk (Gold Tail), Platin Pençe (Platinum Paw) ve Gümüş Kürk (Silver Fur) olarak adlandırıldı. Gümüş Kürk’te yer alan arazi parsellerinin ilk satış fiyatı 0,2 ETH olurken, Altın Kuyruk arazi parselleriyse 0,3 ETH olacak. Ayrıca Platin Pençe arazi parselleri 0,5 ETH’den, Elmas Dişler’de yer alan parsellerse 1 ETH’den satışa çıkarılacak.

Sanal Arazi Satışının Prosedürleri Merak Konusu

Bir topluluk üyesinin teklif verdiği arazi için 72 saat içerisinde daha yüksek başka teklif gelmezse, arazi otomatik olarak en yüksek teklif veren topluluk üyesine devredilecek. Platform geliştiricileri tarafından açık artırmanın başladığının duyurulmasından sonra 72 saat geçtiğinde, erken erişim izninde satılmayan arazi, ikinci etkinliğe devredilecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir