Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Metaverse’ünde Satışlar Uçuyor: 6,5 ETH ile Rekor Teklif Sunuldu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Metaverse’ünde Satışlar Uçuyor: 6,5 ETH ile Rekor Teklif Sunuldu!

Shiba Inu Metaverse’ünde Satışlar Uçuyor: 6,5 ETH ile Rekor Teklif Sunuldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Shiba Inu Metaverse’te Teklif Sayısı Artıyor

Shiba Inu metaverse arazi satışları için başlatılan ilk etapta son günler yaşanıyor. Bu süreçte bazı araziler için sunulan tekliflerin 6 ETH’nin üzerinde olması dikkat çekiyor. Daha önce de duyurduğumuz üzere satışların hafta başında başlamasının ardından platformda büyük ölçüde işlem gerçekleştirildi. Elde edilen bilgilere göre The Metaverse arazileri için ilk etap teklif verme döneminde haritadan birinci sınıf arazi satın almak isteyen Shiboshi ve LEASHER sahibi olanların işlemleriyle beraber 7 bin 500’den fazla işlem kayıtlara geçti.  

Shiba Inu Metaverse’te Teklif Sayısı Artıyor
Shiba Inu Metaverse’te Teklif Sayısı Artıyor

Geç gelen arazi satışlarının ardından Shiba Inu metaverse’de arazi sahibi olmaya aday olan kişiler, teklif verdikleri arazilerin en önemli parçaları için çalışmalar yürütüyor. İlk etapta satışa sunulan arazi sayısı 36 bin kadar. Fakat bu aşamada genel olarak Diamond Teeth Land’e ağırlık verildi. Bu arazi haritada son derece merkezi bir konumda yer alırken, özellikle de Ryo Plaza etrafındaki arazilerle rekabet ediyor.

Platformun kurucusu olması ve merkezi konuma sahip olması göz önünde bulundurulduğunda plaza etrafındaki araziler için teklif yağmaya devam ediyor. Shiba moderatörü Queenie tarafından konuyla alakalı yapılan açıklamada, dün akşam arsa için gelen en yüksek teklifin 5,19 ETH olduğu ifade edildi. Bu, arsa için gelen teklifin 15 bin dolar civarında olduğu anlamına geliyor.

En Yüksek Teklif 6,51 ETH

Shiba Discourt’ta yer alan verilere göre şimdiye kadar gelen en yüksek teklif 6,51 ETH olarak kayıtlara geçti. 20 bin doları aşkın bir değere sahip olan bu teklifin doğruluğu, Archangel tarafından yayınlanan ekran görüntüsüyle onaylanmış oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir