Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Mucidi Sonunda Müjdeli Haberi Verdi: Oyun Grafikleri Paylaşıldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Mucidi Sonunda Müjdeli Haberi Verdi: Oyun Grafikleri Paylaşıldı!

Shiba Inu Mucidi Sonunda Müjdeli Haberi Verdi: Oyun Grafikleri Paylaşıldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
4 0

Shiba Inu mucidi olarak tanınan Shytoshi Kusama, platformun oyunu olan CCG’nin grafiğini yatırımcılar ve piyasalarla paylaştı. Açıklanan grafik gerek yatırımcıları gerekse piyasaları büyük ölçüde heyecanlandırdı.

Shiba Inu Mucidi Önemli Bilgiler Verdi

Shiba Inu Mucidi Önemli Bilgiler Verdi
Shiba Inu Mucidi Önemli Bilgiler Verdi

 Shiba Inu projesinin en önemli geliştiricisi olarak tanınan Shytoshi Kusama yakın zamanda hayata geçirilecek olan SHIB Collectible Card Game (SHIB CCG) isimli oyna-kazna projesiyle alakalı olarak önemli gelişmeleri açıkladı. Kusama’ya göre oyun geliştiricileri kısa süre içerisinde bu oyun için SHIB Sosyal Club’ı aktif hale getirecek. Lider geliştirici aynı zamanda açıklamasında paylaşmış olduğu bir görselle de dikkat çekti. Kafasına beyzbol sopasıyla vurulan bir Shiboshi’nin yer aldığı ve “Bonk” yazılı olan bu kart görüntüsünün oyundaki bir 3 boyutlu Shiboshi olduğunu söyledi.

Kusama FUD için Uyarıda Bulundu

Açıklamalarını Twitter hesabı üzerinden yapan Kusama, oyna-kazan projesini eleştirenler için en nihayetinde FUD’layanlar için BONK uyarısında bulundu. Bilindiği üzere kripto para sektörü ve ekonomi açısından FUD’un anlamı bir çeşit korku, şüphe ya da belirsizlik gibi anlamlar taşıyor. Bu korku ve endişe hali, geçtiğimiz hafta Shytoshi Kusama’nın CCG oyunu grafiklerini açıklayacağını duyurmasının ardından piyasalarda görülmeye başlandı.

Elde edilen bilgilere göre SHIB CCG projesi planlandığı üzere Eylül 2022 döneminin başında kullanıcılarına sunulmuş olacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir