Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Önemli Ortaklığı Duyurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Önemli Ortaklığı Duyurdu!

Shiba Inu Önemli Ortaklığı Duyurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Devam eden fiyat rallisi üzerine SHIB önemli ortaklığı ile zincir üzerindeki aktiviteler üzerinden bir artışa tanık olmakta. Bu sırada analistler ise DOGE geri çekilse bile kazanç sağlamaya devam etmesi için bekleyişe geçti.

Shiba Inu önemli ortaklığı ile SHIB ekosistem tokenlarını yakmak için adım atmış oldu. Dogecoin katili olarak popüler görülen SHIB, LEASH ve BONE için Shytoshi Kusama, bu 3 coin üzerinden faydasını artırma planlarını da açıklamayı unutmadı. Ağustos 2020’de piyasada yer almasını beklemekten bu yana kripto para birimleri üzerinden neredeyse her trende atlayışla harekete geçti. Merkezi olmayan borsalar içerisinden ShibaSwap’ın piyasaya sürülmesi, ekosisteminden üçlü tokenları (SHIB, LEASH ve BONE) için yakmanın uygulanması gibi ekosistemdeki güncellemelerde bulundu. Shiba Inu’nun 2021 içerisinden büyümesine yönelik yüksek önem taşımaktadır.

Shiba Inu Topluluğundan Tepki Geldi!

Shiba Inu Topluluğundan Tepki Geldi!
Shiba Inu Topluluğundan Tepki Geldi!

Topluluk, önemli bir yüzdesi olarak yakmanın yıllar alacağı düşündükleri için “belirli oranlarda yapılacak olan yakımı” eleştirdi. Taraftarlar, SHIB’nin dolaşım içerisinde oluşturduğu arzını daha hızlı azaltmak için manuel yakımın uygulanmasına yönelik yorum yaptılar. Shiba Inu traderları, ShibaSwap’ta basılan 10.000 NFT olan Shiboshis’in piyasaya sürülmesi üzerine NowPayments.io ile yakım gerçekleşmesini ve projenin oyuna girmesini beklemeye geçti.

Analistler Yükseleceğini Savunuyor

Tokenler üzerinden devam eden fiyat rallisi, piyasa değerinde ve zincir üstü aktivitelerde artış gerçekleştirdi. Twitter hesabı “Shibtoken”ın takipçi sayısı 1 milyonu geçmesiyle tokenın şu anda içerisinde blok gezgini ve analitik platformu Etherscan’dan gelen verilere göre 720.000 yatırımcısı olduğu belirlendi. Tokenının ise verilere bakıldığında 12 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşmasının 14 ay sürdüğü belirlendi. Dogecoin’in aynı dönüm noktasına ulaşmasında da iki yıldan fazla sürmesi üzerine analistler, Dogecoin katili olarak görüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir