Bitcoin Ajandası

Shiba Inu ve Avalanche Kripto Piyasasına Öncülük Ediyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu ve Avalanche Kripto Piyasasına Öncülük Ediyor!

Shiba Inu ve Avalanche Kripto Piyasasına Öncülük Ediyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Shiba Inu, hacimlerinde artış ile %12,5 yükseliş gördü ve şu an için 26,7 milyar dolarlık bir piyasa değeri elde ederek birlikte adım atarken Shiba Inu ve Avalanche, tüm pazarda geniş bir pazar toparlanmasını sağladı. Ayrıca Avalanche, 90 milyar dolar eklemesi nedeniyle %16’lık bir artış ile en iyi performans gösteren oldu.

Shiba Inu Pazartesi günü sonrasından bu yana değer olarak %6 kayıp yaşadı ve iyi bir hafta geçirmedi. Bununla beraber geçmiş günlerde onu bu yılın kripto para birimi haline getiren kazanımları gösterdi.

Shiba Inu ve Avalanche birlikte piyasada toplama yaparken, Avalanche %12,5 kazanarak 0,00004886 dolardan işlem gördü. SHIB hacmi de %4’ün üzerinde artarak 4 milyar dolara ulaştı. USDT, BTC, ETH, USDC ve BUSD’den sonrasında ise piyasanın altıncı en yüksek seviyesinden biri oldu.

Shiba Inu ve Avalanche

Shiba Inu ve Avalanche
Shiba Inu ve Avalanche

Shiba Inu, sonrasında ise Solana ve Terra’yı geçerek bu yılın en büyük kazançlarından birini gerçekleştirdi. Meme coin, bu zamana kadar yüzde 70 milyonun üzerinde kazanç elde ederek öne geçti. Bitcoin ise neredeyse iki katına kadar çıkış göstererek Ethereum beş kat arttı. Cardano yerel tokenler içerisinde ADA’da 10 kat artış gösterdi. XRP, yakın zaman içerisinde sona ermeyecek gibi görünen SEC ile bir mahkeme savaşına karışmış olmasına rağmen, bu yıl %400 artış yaşayarak kendinden ödün vermedi.

Ethereum, altcoinler arasında kral olduğu için, diğer tüm projelerle kıyaslandığında başarıyı ona karşı ölçtü. Cuma günü Cardano, önemli bir başarı elde ederek günlük işlem hacminde Ethereum’un önüne geçse de Ethereum daha sonra üstünlüğü geri aldı.

Cardano Henüz Büyük Kazanımlar Elde Edemedi

Zincir içinde aktivitelerin gösterdiği artışa rağmen, Cardano henüz büyük kazanımlar elde edemeden son 24 saat içerisinde hafif bir artışa rağmen, geçen hafta %10 oranında düşüşle karşılaştı. ADA, bugün itibariyle görülen piyasa değerinde 1,87 dolardan işlem görüyor. ADA fiyatı, yaklaşık üç ay önce belirlediği zirve esnasında da yaklaşık %32 altında yer almaya devam ediyor. Ethereum ise 4,291 dolar seyrinde yer alırken piyasa değerine göre JPMorgan, VISA ve Walmart’tan daha büyük sonuç elde edildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir