Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Yatırımcısına Müjde! O İsimle Resmen Ortak Olundu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Yatırımcısına Müjde! O İsimle Resmen Ortak Olundu!

Shiba Inu Yatırımcısına Müjde! O İsimle Resmen Ortak Olundu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1620 0

Ortaklık dahilinde 10 NFT halinde bir moda koleksiyonuna start verileceği ifade edilen bu açıklamalarda, bu durum birçok Shiba Inu yatırımcısını memnun etti.

Kripto para piyasalarında önemli bir yere sahip olan Shiba Inu projesinde yeni bir gelişme yaşandı. Sihaba Inu yatırımcısını da yakından ilgilendiren bu gelişme, piyasalarda heyecan yarattı. Shiba Inu’nun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre, dünyaca ünlü bir moda evi olan John Richmond ile Shiba Inu’nun masaya oturduğu ve anlaşamaya vararak sözleşme imzaladığı ifade edildi. Bu sözleşmeyle beraber resmen ortaklığını ilan eden Shiba Inu yetkilileri, ortaklığın detaylarından da bahsetti.

Shiba Inu Yatırımcısına 10 Bin NFT!

Shiba Inu Yatırımcısına 10 Bin NFT!
Shiba Inu Yatırımcısına 10 Bin NFT!

Anlaşma detaylarına göre Shiba Inu ve John Richmond ortaklığı kapsamında başta Shiba Inu yatırımcısı olmak üzere tüm kripto para ve moda dünyası için 10 bin afet NFT halinde yeni bir moda koleksiyonu tasarlanacak. Çalışmalarına start verilen bu projede NFT’lerin fiziksel hali de kullanıcılar için Milano Haftası’nda sunulacak.

Moda Dünyasının Öncü İsimlerinden John Richmon İçin Önemli Bir Gelişme!

Dünyaca ünlü bir modaevi olarak tanınan John Richmond, kendi adını verdiği modaeviyle kripto para dünyasında önemli bir gelişmeye imza attı. Kate Moss, Madonna, Britney Spears ve David Bowie gibi dünya starlarıyla çalışan Jonh Richmond’un kurduğu bu modaevi, 2017 yılında yüzde 83’lük hisseyle İtalyalı Ammaturo ailesi tarafından satın alındı.

Moda Dünyası da Kripto Para Piyasalarına Giriyor!

Her geçen gün büyüme ve gelişme gösteren kripto para dünyası moda sektörüne de kucak açıyor. Piyasalara adım atmaya devam eden moda dünyasından son isim John Richmond oldu. Ocak ayında dünyanın en büyük giyim devlerinden olan Gucci Superplastic ile anlaşmaya vararak ortak bir NFT koleksiyonu hazırlayacağını duyurmuştu. Şubat ayında ise melekleriyle tanınan dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret da metaverse patent başvurusunda bulunduğu açıklamıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir