Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Yeni Metaverse Projesinden Görsel Paylaştı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Yeni Metaverse Projesinden Görsel Paylaştı!

Shiba Inu Yeni Metaverse Projesinden Görsel Paylaştı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Shiba Inu, çalışmalarını yürüttüğü yeni metaverse projesiyle alakalı önemli bir paylaşımda bulundu. Söz konusu paylaşım, kripto piyasalarını ve Shiba Inu yatırımcılarını heyecanlandırdı.

Shiba Inu ekibi, Decentraland türünden platformlarla rekabet ortamı oluşturmayı hedefleyen yeni metaverse projesinin lansmanını gerçekleştirmişti. Geçtiğimiz birkaç ay öncesinde de projeyle alakalı olarak bazı ipuçları ortaya çıkmıştı. Geliştiriciler, platformda görüntü kalitesini artırabilmek adına yeni projesinde The Third Floor (TTF) görselleştirme stüdyosuyla birlikte çalıştığını belirtti. Yapılan bu paylaşımda da yeni metaverse’ün renkli konsept çizimine yer verildi.

Yeni Metaverse Projesine Konsept Çizim

Yeni Metaverse Projesine Konsept Çizim
Yeni Metaverse Projesine Konsept Çizim

Shiba Inu, Twitter’daki SHIB Metaverse hesabı üzerinden Dunes adındaki sanal evrenle alakalı yeni bir paylaşım yaptı.

SHIB Metaverse hesabı üzerinden yapılan bu paylaşımda renkli bir konsept haline getirilen Dunes evreninin kullanıcıları üzerine yansıtmayı planladığı duygu ve dokular detaylandırıldı.

Bilindiği üzere popüler meme coin platformu Shiba Inu, Shiba Eternity’de olduğu üzere oyunu derin anlamlarla detaylandırmayı seviyor. Görsellere bakıldığında projenin geliştirici ekibinin, edebiyat ve gelenekleri sevdiğinden bahsedebilmek mümkündür.

Twitter üzerinden yapılan bu paylaşımda Dunes evreni hakkında bazı detaylara da yer veriliyor. Söz konusu yeni metaverse projesinde kullanıcıların kendilerini rüzgarların şekillendirdiği kum tepeciklerini izlerken hayal edebildiği, bir sıcaklık hissiyle beraber pürüzsüz kum parçacıklarının yakın bir noktada diğer tanecikleri karşıladığı ve hatta bir engelin arkasındaki korunaklı alanların hissedilebildiği ifade ediliyor. Ayrıca diğer yöne bakıldığında bir çeşit vaha keşfedilebildiğinden, fakat bu vahanın diğerlerinden farklı bir yapıya sahip olduğundan, gösterişli bir mimari ve serin sularla dolu macerayla modern bir yeri ağırladığından da bahsediliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir