Bitcoin Ajandası

Yatırım Devinden Sevindirici Haber! Shiba Inu’yla Anlaşma Sağlandı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yatırım Devinden Sevindirici Haber! Shiba Inu’yla Anlaşma Sağlandı!

Yatırım Devinden Sevindirici Haber! Shiba Inu’yla Anlaşma Sağlandı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1656 0

Bir çeşit finans uygulaması olarak bilinen Vivid Money ile anlaşma sağlayan Shiba Inu, yakında bu uygulamanın ödeme araçları arasında yer alacak.

Artık Vivid Money’de Shiba Inu ile Ödeme Yapılabilecek!

Artık Vivid Money’de Shiba Inu ile Ödeme Yapılabilecek!
Artık Vivid Money’de Shiba Inu ile Ödeme Yapılabilecek!

Shiba Inu resmi portal üyelerinden biri olan Milkshake geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu bir açıklamasında, Vivid Money’in yakın zamanda kendi platformunda ödeme yöntemi olarak kullanılabileceği duyurusunu yapacağını belirtti.

Vivid Money, yatırımcı ve tüketicinin en az maliyetlerle ya da ücretsiz olarak bankacılık sayesinde parasını değerlendirebilmesine olanak sağlayan bir platformdur. Her bir kesime yatırım hizmeti ve finansal eğitim imkanı tanır. 2020 Haziran döneminde gerçekleştirilen tanıtımından beri Berlin’in Neukölln bölgesindeki küçük bir ofisten, Amsterdam, Berlin, Dublin ve Moskova olmak üzere 4 farklı ofiste 350’den fazla personele sahip şirket haline dönüştü.

Vivid Money, binlerce para birimi ve hisse senediyle beraber Avrupa’daki en önemli dijital varlık kataloglarında 50’yi aşkın dijital varlıktan meydana gelen Vivid listesine ilaveten, Shiba Inu ile de hizmet verebilecek. Üstelik bu yöntem Avrupalı yatırımcılar için ideal bir ödeme yöntemi haline gelecek. Milkshake yapmış olduğu bu açıklamalarında 22 Şubat günü Vivid Money ile görüşme gerçekleştirildiğini, bu görüşmenin Çarşamba günü de tekrar edildiğini belirtti. Anlaşmada son aşamaya gelindiğini ifade eden Milkshake, ilk resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılacağını da duyurdu.

Shiba Inu’nun Piyasalardaki Son Durumu…

Vivid Money ve Shiba Inu ortaklığına yönelik olarak henüz çok fazla detay bilinmiyor. Vivid Money tarafından kendi platformunda yer aldığını duyurmasının ardından tüm detayların açıklanması bekleniyor. Vivid Money 500 binin üstünde müşterisinin finansal hayatını daha kolay bir hale getirebilmek adına çalışmalar yürütüyor. Müşterilerinin seyahatlerinde gerekli olan ödemeler, çoklu para birimi hesaplamaları, havale/EFT işlemleri, harcama dokümanları, uluslararası hisse senetleri ve kripto para yatırımları konusunda da olanak sağlıyor. Bu doğrultuda şirket tarafından para yönetiminin yanında dijital varlık ve hisse senedi yatırımını da kapsayan “süper uygulama” projesi tasarlandı. Yaşanan bu gelişmelerle beraber mevcut piyasalarda yüzde 1,1 oranında gerileme göstererek 0.00002409 dolardan işlem görmeye başladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir