Bitcoin Ajandası

Shiba Inu Yeni Projesi için Tarih Verdi: Shibarium Başlıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shiba Inu Yeni Projesi için Tarih Verdi: Shibarium Başlıyor!

Shiba Inu Yeni Projesi için Tarih Verdi: Shibarium Başlıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
4 0

Shiba Inu geliştirici ekibi çok beklenen blok zinciri projesi Shibarium’a start vereceğini duyurdu. İkinci katman projesinin halka açık beta testnet’in yakın zamanda yayınlanacağını duyuran ekip, tarih aralığından da bahsetti. Platformun arkasındaki geliştirici ekip, L2 Blockchain’i önümüzdeki günlerde kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Geliştirici ekibin bugün yaptığı açıklamaya göre yeni blok zinciri projesinin özel alfa testnet’i birkaç haftadır sorunsuz ve sessizce çalışıyor. Geliştiriciler şu anda projenin beta sürümünü halka açık olarak test etme zamanının geldiğini düşünüyor. Yapılan açıklamada beta testinin 2022’nin üçüncü çeyreğinde yapılacağı ifade edildi.

Shibarium Yatırımcısına Fayda Sağlayacak

Shibarium Yatırımcısına Fayda Sağlayacak
Shibarium Yatırımcısına Fayda Sağlayacak

Yeni proje sayesinde özellikle doğrulama sürecine dahil olacak kişiler ağ ile tam anlamıyla etkileşim sağlayacak. Unification tarafından projeyle alakalı olarak yapılan açıklamada yoğun geliştirme sürecinde olan birincil aracın, çeşitli varlık transferlerini, stake/delegasyon ve gelecekte kapsayan her şey dahil bir uygulama haline getirilmesi amaçlanan bir cüzdan uygulaması olduğundan bahsedildi.  

Bu arada Shibarium’un Shiba Inu’ya ait bir meme token olmadığını hatırlatmamızda fayda var. Bu proje tam olarak bir yardımcı proje olduğunu gösterecek, geliştirilmekte olan girişimlerin bir parçası olarak ifade edilebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir