Bitcoin Ajandası

Shibarium Beta Ağı Yerel Tokenini Belirledi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shibarium Beta Ağı Yerel Tokenini Belirledi!

Shibarium Beta Ağı Yerel Tokenini Belirledi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Shibarium projesinin geliştirici ekibi, yakın zamanda hayata geçirilecek olan Shibarium Beta Ağı öncesinde kullanılacak olan yerel tokenini belirledi. Yapılan açıklamaya göre ağda BONE Coin kullanılacak.

Kripto para endüstrisi yeni yılda yatırımcıları heyecanlandıran yeni gelişmelerde yer alıyor. 2022 yılının sonuna doğru Shiba Inu geliştiricilerinden Shytoshi Kusama bazı açıklamalarda bulunarak, bir Layer-2 projesi olarak nitelendirilen Shibarium için hedef göstermişti. Kusama, yeni yılda Shibarium Beta Ağı ile piyasaya sunacaklarının mesajını verdi. Fakat projeyle alakalı olarak piyasalarda konuşulan fud’ların sonrasında, geliştirici ekipten yeni açıklamalar geldi. Projenin geliştirici ekibi ağda kullanılacak olan tokenin BONE olduğunu duyurdu.

Shibarium Beta Ağı için Token Tartışmaları Netlik Kazandı

Shibarium Beta Ağı için Token Tartışmaları Netlik Kazandı
Shibarium Beta Ağı için Token Tartışmaları Netlik Kazandı

Shiba Inu’nun arkasında olduğu yeni proje Beta Ağı’nın geliştirici ekibi, 2023 yılında test aşamasıyla piyasada yer almaya hazırlanıyor. Söz konusu olan bu proje, yerel token konusundaki tartışmalara son verdi.

Sektörün en popüler projelerinden olan bu projenin geliştirilmesi aşamasında, Beta Ağı’nın kullanılması için diğer tokenlerden faydalanılması gerektiğiyle alakalı iddialar tartışma konusu olmuştu. Lansman öncesinde ortaya çıkan bu iddialara yanıt veren geliştirici ekip, BONe Coin konusunda net olduklarını belirtti. Bununla beraber projenin Shiba Inu topluluğuna ait olduğunun da altını çizdi.

Ekip, ekosisteme ivme kazandıracağı düşünülen bu yeni proje için yoğun bir mesai harcıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir