Bitcoin Ajandası

SHIB Yatırımcılarının Dikkatine: Shibarium Beta Testi Açıklandı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. SHIB Yatırımcılarının Dikkatine: Shibarium Beta Testi Açıklandı!

SHIB Yatırımcılarının Dikkatine: Shibarium Beta Testi Açıklandı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Shiba Inu yatırımcılarının uzun zamandır merakla beklediği Shibarium beta testi hakkında açıklama yapıldı. Projenin geliştirici ekibi test aşamasına geçildiğini söylerken, mainnet için önümüzdeki aylara işaret etti.

Geliştirici Ekip Shibarium Beta Testini Duyurdu

Geliştirici Ekip Shibarium Beta Testini Duyurdu
Geliştirici Ekip Shibarium Beta Testini Duyurdu

Shibarium beta testi hakkında beklenen açıklama geldi. Shiba Inu’nun Katman-2 ağı olması beklenen Shibarium, bir çeşit memecoin olan SHIB’i önemli bir blok zinciri yarışmacısı haline getiriyor. Proje geliştiricilerinin bugün erken saatlerde yaptığı açıklamada, yakın zamanda piyasaya sürülecek olan Shibarium ve Etheruem arasındaki bir köprünün testnet olarak yayımlandığı ifade edildi. Köprü, şimdilerde iki varlık arasındaki transferleri sağlıyor.

Projenin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’ya göre, köprü ilk etapta kullanıcıların sahip olduğu testnet ETH’leri ağustos ayında faaliyete geçecek olan Shibarium’a transfer etmelerine imkân sunacak. Bu alanda her transferin ortalama 30 dakika süreceği düşünülüyor.

Katman-2 ölçeklendirme ve verilerle darboğazları minimuma düşüren, Katman-1 protokollerinin üzerine kurulmuş birtakım off-chain sistemini ifade eder. Multiple off-chain işlemleri, veri yükünün tek bir Katman-1’de toplanmasına olacak sağlar. Böylelikle işlem ücretleri azaltışmış olur.

SHIB Fiyatında Son Durum Ne?

Haziran ayının ikinci yarısından itibaren SHIB fiyatı 0,00000700 – 0,00000850 dolar gibi kritik bir aralıkta volta atıyor. Grafikler detaylı olarak incelendiğinde, özellikle FED’in 25-26 Temmuz’daki kararı öncesinde volatilite hedefleyen yatırımcılar adına aşırı aralıkların kabul edilebilecek değer kilit sipariş blokları ile çakıştığını gösterdi.

Şimdiye dek SHIB, 0,00000785 – 0. 00000824 dolar günlük düşüş gösteren OB’de birkaç kez fiyat reddiyle karşı karşıya kaldı. FED kararı kripto yatırımcısını kızdırırsa, alt destek bölgeleri, özellikle 0.00000733 – 0. 00000749 dolar ve 0,00000698 – 0. 00000719 dolar H4 yükseliş emri blokları, satın alma olanağı arayan düşük vadeli yatırımcılar açısından temel ilgi alanı olabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir