Bitcoin Ajandası

Shibarium Müjdesi SHIB Fiyatını Harekete Geçirdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shibarium Müjdesi SHIB Fiyatını Harekete Geçirdi!

Shibarium Müjdesi SHIB Fiyatını Harekete Geçirdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Shiba Inu’nun ikinci katman blok zinciri projesi Shibarium için geri sayım başladı. Projenin geliştirici ekibi tarafından konuyla alakalı olarak yapılan açıklamada, Shibarium’un beta sürümünün neredeyse hazır olduğu ifade edildi. Yapılan bu açıklama SHIB fiyatını büyük ölçüde etkilerken, fiyatın yükselişe geçmesi piyasalarda dikkat çekti.

Proje Umut Vadediyor

Proje Umut Vadediyor
Proje Umut Vadediyor

Shibarium’da Shiba Inu token’ları LEASH, SHIB ve BONE’nin bulunduğu Ethereum blok zincirinde çalışacak. Yeni zincir; ölçeklenebilirlik, daha düşük işlem ücreti ve daha hızlı işlem gibi olanaklar sağlayacak. Böylelikle Web3, metaverse ve oyun gibi çeşitli alanlarda işlevsel, yaygın ve kullanıcı deneyimi konusunda daha başarılı ürünler oluşturulabilecek.

Projenin geliştirici ekibi tarafından yapılan açıklamada Web3 ile beraber Shibarium’un ikinci katman blok zinciri teknolojisinin bir araya getirilmesi sayesinde güven ihtiyacının olmadığı, oyuncuların merkezi olmayacak şekilde etkileşime geçip işlem yapabilecekleri yeni bir oyun ve metaverse ekosisteminin hayata geçirilebileceğine dikkat çekildi.

Açıklama Sonrası SHIB Fiyatı Arttı

Shiba Inu ekosisteminde ve kripto alanında devrim niteliği taşıyacağı belirtilen Shibarium’da BONE de ayrı bir yere sahip olacak. Daha önce duyurulduğu üzere BONE, ekosistemde gerçekleştirilen işlemlerin ücret ödemesinde ve Shibarium’da validatör ile delegatörleri ödüllendirmek amacıyla kullanılacak.

Shibarium beta sürümünün yakın zamanda çıkarılacağına dair yapılan açıklamanın ardından BONE ve SHIB fiyatı yükselişe geçti. SIB Coin kısa sürede yüzde 10 değer kazanırken, BONE fiyatıysa yüzde 16 kazanç sağladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir