Bitcoin Ajandası

Shibarium Sık Sık SHIB Yakımı Yapacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Shibarium Sık Sık SHIB Yakımı Yapacak!

Shibarium Sık Sık SHIB Yakımı Yapacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Shiba Inu geliştirici ekibi, Shibarium protokolünde gerçekleştirilen her işlem için SHIB yakımı gerçekleştirebilmek adına bir yakım mekanizması geliştiriyor.

Kripto piyasasının da yaşanan yükseliş, popüler projelerin gelişmeye yönelik adımlarını odak noktası haline getirdi. Boğa piyasasına duyulan özlem, güçlü projelerin bu anlamda atacağı adımlara yönelik beklentileri de artırdı. Bu projelerden biri olan Shiba Inu, en değerli meme token haline gelebilmek adına çalışmalar yürütüyor. Yakın zamanda hayata geçirilecek olan Shibarium projesi, örtülü SHIB yakabilmek adına yeni bir portal geliştirmeye çalışıyor.

Shiba Inu geliştirici ekibi, topluluğa verdiği bir sözü daha tutmak için son çalışmalarını gerçekleştiriyor. Geliştirici ekip, SHIB Token konusunda arzı azaltmak için yeni yöntemler üzerinde duruyor.

SHIB Yakımı için Portal Geliştiriliyor

SHIB Yakımı için Portal Geliştiriliyor
SHIB Yakımı için Portal Geliştiriliyor

Daha önce açıklama yapan ekip, Shibarium’un yakın zamanda kullanıma sunulacağına dair sinyaller vermişti. Bir blog gönderisiyle proje hakkında açıklamada bulunan geliştiriciler, SHIB topluluğunda heyecana neden oldu. Üstelik bu heyecanın en önemli nedeni, Shibarium ağında çalışacak olan yakım portalı oldu.

Projenin ekibi konuyla alakalı olarak “Shibarium’a Giriş” başlıklı bir makale yayımladı. Shibarium tabanlı olarak gerçekleştirilen bütün işlemlerde SHIB yakımı gerçekleştirilebileceğine dair ipucu verdi. Shiba Inu topluluğunun sık sık bahsettiği bu konuyla alakalı sözünü tutacak olduklarını ifade eden ekip, ağdaki işlemler için örtülü bir yakım tutarına sahip olacağını onayladıklarını ekledi.

Yapılan duyuruya göre, yeni projede gerçekleştirilen her işlem adına belirtilmeyen miktarda SHIB yakılacak. Bu işlem, yakma portalı entegrasyonuyla devamlılık sağlayacak.

Sektörün öncü meme tokeninin topluluğu, daha öncesindeki talepleriyle neredeyse 410 trilyon adet tokenin yakımını sağlamıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir