Bitcoin Ajandası

Solana Fiyatında Son Durum Ne? En Çok Yükselen Coin Oldu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Solana Fiyatında Son Durum Ne? En Çok Yükselen Coin Oldu!

Solana Fiyatında Son Durum Ne? En Çok Yükselen Coin Oldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Piyasada yaşanan dalgalanmalara rağmen Solana fiyatı yükselişe geçti. Bu süreçte SOL’un yükselişinin sürdürüp sürdüremeyeceğiyse merak konusu oldu.

Shapella yükseltmesinin ardından ivme düşüşüyle karşılaşan Ethereum, altcoin’lerin de değer kaybetmesine yol açmıştı. Gücünü tekrar toplayan kripto piyasası şimdilerde Arkham’ın BTC satışına yönelik iddialarıyla sarsılmış durumda. Yaşanan bu gelişmelere karşın SOL Coin kendisi için yükseliş trendi yakalamış gibi görünüyor.

Solana Fiyatı Grafik Analizi

Solana Fiyatı Grafik Analizi
Solana Fiyatı Grafik Analizi

Solana (SOL) Coin fiyatı 20,50 dolar seviyesinden yükseliş trendi yakalamış durumda. 22 dolar seviyesine kadar ulaşmayı başaran SOL Coin, yüzde 3,69’luk değer artışıyla kısa bir zaman içerisinde ivme yakaladı. Bitcoin’in de değer kazanmasından etkilenen varlık, haberin yazıldığı esnada (28 Nisan 2023 Cuma) 22,41 dolar seviyesinden işlem görüyor. Uzmanların grafik karşısındaki analizlerine göre SOL fiyatı için direnç seviyeleri sırasıyla 22,94 dolar, 23,90 dolar ve 25,50 dolar olarak bekleniyor.

Özellikle de Ethereum’un sağlam bir duruş sergilediği fiyat hareketinde SOL Coin’in yeniden 26 dolar seviyesini test etmesi mümkün gibi görünüyor. Söz konusu bu direnç seviyesinden alacağı tepkiye göre yükseliş trendinin sürüp sürmeyeceği önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcıların SOL Coin tarafında bir hakimiyet kurabilmesi halinde varlık için yakın bir gelecekte 30 dolar seviyesine ulaşması beklenebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir