Bitcoin Ajandası

Michaël van de Poppe Solana için 2022 Görünümünü Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Michaël van de Poppe Solana için 2022 Görünümünü Açıkladı!

Michaël van de Poppe Solana için 2022 Görünümünü Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Poppe, akıllı sözleşme platformu Solana için 2022 görünümünden elde ettiği bilgilere göre Ethereum platformunun yüksek işlem maliyetleri ve ölçeklenebilirlik sorunları gibi bazı sınırlamalarından yararlandığını söyledi.

Kripto stratejisti, genel kripto piyasalarından Solana için 2022 görünümü açıkladı ve doğru yükseliş eğiliminde olduğunu düşündüğünü belirtti. Solana 193 dolar bölgesinden sonra başarılı bir şekilde kırılma yaşayabilirse, altcoin önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerini geçebilir.

Solana için 2022 Görünümünü

Solana için 2022 Görünümünü
Solana için 2022 Görünümünü

“Kişisel olarak izlediğim iki seviye, birkaç koşuda 410 dolar ve 650 dolar. Ancak, Bitcoin’in büyük bir çıkış yapacağı ve tüm kripto para piyasa değerinin büyük bir çıkış yapacağı kapsamlı bir boğa piyasasına sahip olduğumuzu hayal edin. Bu koşuyu yaptığımız, başka bir düzeltme yaptığımız ve ardından tüm boğa piyasası bitmeden bir kez daha koşmaya başladığımız bir zaman. Burada da Solana için aşırı bir ralli görebiliriz, bu da bizi doğru yere götürebilecek bir koşuyu sağlayabilir. Diyelim ki 1000 dolar veya 1500 doları bile vurabiliriz ve sonra bu boğa döngüsünün sonuna geliyoruz.”

Kripto Para Piyasasının Genişlemeye Devam Etmesi

Van de Poppe, yukarı yöne doğru gösterdiği fiyat tahmininde 600 dolarlık SOL’un olabilme durumunun olduğuna inansa da SOL 1000 dolara ulaşmadan önce kripto pazarının 5 kata ulaşması gerektiğini söyledi.

Solana gün içinde %7.4’lük düşüş görmesinin ardından 177 dolara gerileme yaşadı. Beşinci sırada ise yer alan kripto para bu yıl içerisinde %14515.2’lık bir yükseliş gördü.

Grafik gurusu, kripto para piyasasından sonra genişlemeye devam etmesi durumunda Solana’nın yükselmemesi için hiçbir neden olmadığını düşünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir