Bitcoin Ajandası

Popüler Analist Solana ve Ethereum Fiyat Tahminini Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Popüler Analist Solana ve Ethereum Fiyat Tahminini Açıkladı!

Popüler Analist Solana ve Ethereum Fiyat Tahminini Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Yeni bir Soru-Cevap oturumu üzerine InvestAnswers, Solana ve Ethereum için önümüzdeki altı ay boyunca nereye gideceği konusundaki tahminlerini paylaştı:

“400 dolar veya 450 dolar göreceğimizden oldukça eminim. Ve piyasa çılgına dönerse, 700 dolara kadar çıkabilir… Haziran ayına kadar önümüzdeki birinci veya ikinci çeyrekte çok fazla faaliyet olmasını bekliyorum.”

Bir yıl öncesinde de Solana (SOL) 2 dolar seviyesinden daha altlarda işlem görmekteydi. Kasım ayı içerisinde de yaklaşık 260 dolar üzerinden tüm zamanlardan en yüksek seviyesine ulaştı. Altcoin, ise bu sabah saatlerinde ise 169 dolardan işlem görüyordu.

Solana ve Ethereum Fiyat Tahminlerini de Açıkladı!

Solana ve Ethereum Fiyat Tahminlerini de Açıkladı!
Solana ve Ethereum Fiyat Tahminlerini de Açıkladı!

Stratejist ayrıca ön sıralarda gelen akıllı sözleşme platformları üzerine de Ethereum (ETH) için de tahminlerini öne sürdü.

“Dipleri seçin. Ethereum için 3500 doların harika bir fiyat olduğunu görüyorum. 29 Aralık’ta 3.500 dolardan düşmüştük. Bu, Ethereum’un son derece iyi bir değerde olduğuna inandığım bir yer çünkü önümüzdeki yıl içinde potansiyel olarak 3 kat artacak, özellikle de ETH 2.0 ile deflasyonist hale geleceği için artacak.”

Serenity olarak da adının bilindiği Ethereum 2.0, ağın hızında ve ölçeklenebilirliğini artırmada odaklanma ile yaklaşan bir güncellemedir.

Investanswers Ayrıca Lider Kripto Para Bitcoin

InvestAnswers ayrıca, lider kripto para Bitcoin (BTC) hakkındaki düşüncelerini de paylaştı:

“Bu boğa koşusu sırasında her zaman 98.000 dolarlık Bitcoin’e ulaşacağımızı söylemiştim, [ama] bu kadar gecikeceğini bilmiyordum. Çin yasağı ve 11 hafta boyunca yaşanan durgunluk ardından korkunç bir Eylül. Aralık ayı da biraz berbattı. Ama 98.000 dolara ulaşacağımıza inanıyorum… Benimseme, zincir üstü ölçümler gibi şeylere baktığımda, büyük para girişi ilk çeyrekte gelecek. Mart ya da Haziran sonunda bir arada.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir