Bitcoin Ajandası

Son 24 Saatte En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Son 24 Saatte En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Son 24 Saatte En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

En çok artış gösteren 5 altcoin: Convex Finance (CVX), Curve DAO Token (CRV), Celo (CELO), OKB (OKB) ve IoTeX olarak belirlendi.

Kripto para piyasasında son 24 saatte yaşanan hareketlilikle beraber en çok artış gören 5 altcoin sırasıyla şu şekilde:

  • Convex Finance (CVX),
  • Curve DAO Token (CRV),
  • Celo (CELO),
  • OKB (OKB),
  • IoTeX (IOTX).

En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin
En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin

En çok artış gösteren 5 altcoin listesinde ilk sıralar:

Convex Finance (CVX): Convex Finance (CVX Coin), Curve merkezi olmayan uygulamasında işlemler yapılabilecek bir platformdur. Ayrıca işlemleri kolayca görüntüler ve Curve ödüllerinde güçlendirme uygulamasına sahip merkezsiz platformdur. Convex Finance, son 24 saat içinde de %15.8 oranında yükseliş görerek 34,98 dolardan işlem görmeye başladı.

Curve DAO Token (CRV): Bir tür nakit ihtiyacında toplayıcı olan Curve Finance merkezi bulunmayan borsa şeklinde bilinmektedir. Piyasalar içerisinde oluşan likidite yaratımını desteklerken bir protokol olup kullanıcısına Ethereum tabanlı varlıkları rahatça takas edebilme imkanı da sunar. CRV, Curve DAO’nun yerel tokeni olmaktadır ve Curve DAO Token, son 24 saat içerisinde %7.3 oranında yükseliş görerek 4,11 dolardan işlem görmeye başlamıştır.

Altcoin’lerle ilgili detaylı bilgi sahibi olabilmek için https://bitcoinajandasi.com/altcoin-nedir-nasil-alinir-karli-mi/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Listenin Son 3 Altcoin’i

Celo (CELO): Celo, işlem ücretlerinde yönetim katılımlarını ve ilgili faaliyetlerde işlem yapabilmek için kullanılan bir proof-of-stake (PoS) tokenidir. Celo’nun diğer projelerden farkı, akıllı telefon kullanıcılarından odaklanma işleminden yatmaktadır. Şirket, akıllı telefon kullanıcılarının sayısının her geçen gün artış, ancak kripto para birimi kullanan kişilerin sayısının çok daha yavaş bir hızla arttığını savunur. Celo son 24 saatte ise %6.8 oranında yükseliş görerek 3,78 dolardan işlem görüyor.

OKB (OKB): OKB Coin, ilk sıralarda gelen kripto para borsalarından birisi olan OKEx’in kendi kripto parası olmaktadır. Her önde gelen kripto para borsalarından birine sahip olduğu gibi OKEx de kendi kripto para birimlerinde piyasaya sürüldü. Ayrıca borsadaki birçok işlem için bu coin kullanımı gerçekleştirildi. OKB, son 24 saat içerisinde %4,9 oranında yükseliş göstererek 32,40 dolardan işlem görmeye başlamıştır.

IoTeX (IOTX): Bir ERC-20 tokeni olan ve 2017 yılı zamanında da piyasa sürülen IoTeX Coin, açık kaynaklı bir proje olarak kurulmuştur. İnsanların ve makinelerin güven, özgür irade ve gizlilikle etkileşim kurabileceği açık bir ekosistem olan Internet of Trusted Things’i güçlendirmek için merkezi olmayan bir platform inşa etmektedir. IoTeX, son 24 saat içerisinde %4,8 oranında yükselerek 0,119009 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir