Bitcoin Ajandası

Sui Coin’de Yaşanan Sorun Değer Kaybına Yol Açtı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Sui Coin’de Yaşanan Sorun Değer Kaybına Yol Açtı!

Sui Coin’de Yaşanan Sorun Değer Kaybına Yol Açtı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto para borsası OKX’in düzenlediği Sui Coin kampanyasında çeşitli problemler yaşandı. Bu problemler SUİ’deki satış baskınının artmasına ve dolayısıyla varlığın yüzde 12,51 değer kaybı yaşamasına yol açtı.

OKZ tarafından düzenlenen SUI kampanyasında çeşitli sorunlar yaşanması sebebiyle kripto para biriminde önemli bir düşüş yaşandı. Şirketin kampanyada belirttiği durumları gerçekleştiremediğini ifade eden kripto yatırımcıları, bu durumla alakalı çeşitli tartışmalara yol açtı. Üstelik sosyal medya üzerinde de büyüyen tartışmalar, SUI fiyatını da olumsuz yönde etkiledi. Son 24 saat içerisinde yüzde 12,51 oranında kayıp veren Sui Coin, aynı zamanda günün en çok değer kaybeden varlığı olarak kayıtlara geçti.

Sui Coin (SUI) Fiyatı ve Grafik Analizi

Sui Coin (SUI) Fiyatı ve Grafik Analizi
Sui Coin (SUI) Fiyatı ve Grafik Analizi

Yaşananların ardından 0,96 dolara kadar gerileme gösteren SUI, Binance’deki dip fiyat seviyesini test etmiş oldu. Haberin yazıldığı esnada (24 Mayıs 2023) 0,98 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto para piyasasına ilk sürüldüğü zamanlarda ciddi bir ivme yakalayan varlığa şimdilerde pek de pozitif bakılmıyor. Özellikle de grafiğin henüz tam anlamıyla oluşmamış olması, düşüşlerdeki belirsizliğin artmasına neden oluyor.

 SUI’nin toparlanıp yükseliş gösterebilmesi için aşması gereken bazı seviyeler var. Mevcut grafiğe göre bu direnç seviyeleri sırasıyla 1,02, 1,10, 1,218, 1,28, 1,43 ve 1,498 dolardır. Destek seviyesi olaraksa geçtiğimiz saatlerde test ettiği 0,96 seviyesi olarak gösterilebilir. Bu seviyenin korunamaması durumunda düşüş trendi açısından tehlike çanları çalabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir