Bitcoin Ajandası

Sun Token Oranında Değer Kaybı Yaşadı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Sun Token %99 Oranında Değer Kaybı Yaşadı!

Sun Token %99 Oranında Değer Kaybı Yaşadı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Sun Token son 7 gün içerisinde %99 oranında değer kaybı yaşamasıyla birlikte kripto para topluluğu içerisinde de önemli gündemlerin içinde maddelerin arasında olanların bir tanesi oldu.

Varlık yazı kaleme alındığı sırada Coingecko verilerine göre 0,03034215 dolardan işlem gören Sun Token piyasaya bakıldığında değer kaybı yaşamasıyla 7 gün içerisinde büyük bir şok yaşattı ve %99 oranla düşüş yaşayarak kullanıcılarını büyük oranda zarara uğratma korkusunu akıllarda soru olarak bıraktı. Yakın zamanda da dikkatleri üzerine çekmeyi başararak değer kaybı analizleri her geçen merakla beklenecek noktalara geldi.

Sun Token Oranında Değer Kaybı Yaşadı!
Sun Token Oranında Değer Kaybı Yaşadı!

Sun Token (SUN), “Bitcoin’in İkizi”

Sun Token, Tron (TRX) blockchain‘i ile kıyaslandığında DeFi’nin gelişimi üzerine ilerletme sağlamak için meydana getirilen bir kripto parayı ifade etmeye başlamıştır.

Tron Blockchain’i üzerine “Bitcoin’in ikizi” şeklinde isim koyularak Sun Token, Tron üzerinde TRC-20 olarak faaliyet gösteren gönüllü bir projeyi kapsamı alanına almıştır. Projeyi geliştiren topluluk faaliyetlerini akıllı sözleşmeler ile sürdürmektedir.

Kısa Süreli Korku

Coingecko’a benzeyen birçok sitelerde SUN’da böyle bir düşüş gösterilmesi ardından nedenine bakarak açıklama yapıldığında token’da adet arttırımı yapılması olarak belirlenmiştir. Bu karara göre fiyat geri çekilerek elinde token tutanlar için 1:1000 oranında dağıtımı yapılmasına neden olmuştur. Bu şekilde de aslında yatırımcıların herhangi bir kaybı da yaşanmamış oldu.

Fakat, konuyla alakalı karışık bilgilerin bulunması, yatırımcıların da kısa süreli korku yaşamasına neden oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir