Bitcoin Ajandası

Tahminleri Tutan Analist ETH ve SOL Fiyatı için Patlama Bekliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Tahminleri Tutan Analist ETH ve SOL Fiyatı için Patlama Bekliyor!

Tahminleri Tutan Analist ETH ve SOL Fiyatı için Patlama Bekliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
4 0

Kripto para piyasasında sıkı takip edilen analistlerden DonAlt, en popüler altcoinlerden ETH ve SOL fiyatını takip ettiğini söyledi. Her iki kripto para biriminin de haziran ayını nasıl kapatacağına bağlı olarak önümüzdeki günlerde patlayış gösterebileceğinden bahsetti.

ETH ve SOL Fiyatı Yükseliş İvmesi Yakalayacak

ETH ve SOL Fiyatı Yükseliş İvmesi Yakalayacak
ETH ve SOL Fiyatı Yükseliş İvmesi Yakalayacak

Açıklamalarını 411.100 kişinin takip ettiği Twitter üzerinden yapan analist DonAlt, Ethereum’un aylık destek seviyesinin üzerinde kalmayı başarması durumunda neredeyse yüzde 80’lik bir patlama söz konusu olabileceğini söyledi. Aylık desteğin şimdiye kadar tutunmayı başardığını belirten analist, neredeyse 1.000 dolar seviyesinden satın alındığını ve kar sağlayabilmek adına 2.200 dolarlık düşüş testi yapacağından bahsetti.

100 Doları Bulmaması için Neden Yok

Diğer yandan odağında Solana (SOL) olduğundan da bahseden DonAlt, bu popüler altcoin için de yükseliş beklentisine sahip. Analiste göre Ethereum’un en önemli rakiplerinden biri olan SOL, haziran ayını aylık destek seviyesinin üzerinde kapatırsa fiyatı ikiye katlayabilecek potansiyele sahip. Analist söz konusu bu beklentinin uzun vadede olduğuna vurgu yaparak, SOL fiyatının 100 dolara ulaşmaması için herhangi bir neden olmadığını da söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir