Bitcoin Ajandası

Tecrübeli Analist Bitcoin Konusunda Uyardı! O Seviyelere Düşebilir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Tecrübeli Analist Bitcoin Konusunda Uyardı! O Seviyelere Düşebilir!

Tecrübeli Analist Bitcoin Konusunda Uyardı! O Seviyelere Düşebilir!

Faruk Keresteci Faruk Keresteci -
43 0

News btc analisti Aayush Jindal, Bitcoin ile ilgili teknik analiz paylaşımlarına devam ederken bir yandan da olası gidişat ile alakalı olarak takipçilerine bilgi vermeye devam ediyor. Jindal’in son yorumlarına göre Bitcoin, yaşadığı sert düşüşü sonrasında ABD doları karşısında değer kazanmaya başladı. Fakat Bitcoin’in yaşadığı yükseliş yolculuğu şu ana kadar 40 bin doların altında kaldı. 40 bin dolarlık noktadaki direnç bölgesini aşamayan Bitcoin, uzun süredir 35 ile 39 bin dolar arasında gidip geliyor.

Tecrübeli Analist Bitcoin Konusunda Uyardı!
Tecrübeli Analist Bitcoin Konusunda Uyardı!

Direnç Seviyesini Temizleme Mücadelesi

Bitcoin’in yaşadığı ivmelenme sonucunda her ne kadar kayıpları düzeltmeye başlasa da asıl noktayı geçemediği görüldü. Bu bağlamda 40 bin ve 40 bin 500 dolarlık direnç seviyelerini temizleme imkanı elde edemeyen Bitcoin, basit hareketli ortalamanın üzerinde hareket ediyor. 37 bin dolarlık desteğin üzerinde hareket eden Bitcoin, USD paritesine göre ise 38 bin 400 dolar civarında bir kırılma yaşadı.

Hangi Seviyeler Kritik?

Bitcoin’in şu anda ana direnç noktası 40 bin dolar olarak kabul edildi. Bu noktayı aşması halinde, güçlü bir artışa başlaması muhtemel gözüküyor. Fakat başarısız olunması durumunda ise ilk olarak 37 bin dolar, ardından da 36 ve 34 bin dolar seviyeleri ziyaret edilebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir