Bitcoin Ajandası

Teknasyon Kurucuları Evrensel Kripto Cüzdan Uygulamasını Duyurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Teknasyon Kurucuları Evrensel Kripto Cüzdan Uygulamasını Duyurdu!

Teknasyon Kurucuları Evrensel Kripto Cüzdan Uygulamasını Duyurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Mobil kullanıcılarının kripto piyasalarına kolaylık erişim sağlamasını amaçlayan Getwallet, sektörün en önemli evrensel kripto cüzdanı olma yolunda ilerliyor. Teknasyon kurucuları, pazarlama ve teknoloji sektöründe 15 yıla dayanan tecrübesiyle bu yeni cüzdan projesine popülerlik kazandıracağını düşünüyor.

Evrensel Kripto Cüzdan Projesi Umut Vadediyor

Evrensel Kripto Cüzdan Projesi Umut Vadediyor
Evrensel Kripto Cüzdan Projesi Umut Vadediyor

Kripto para kullanımını daha yaygın bir hale getirerek ekosistemi yeni kullanıcılarıyla bir araya getirmeyi amaçlayan evrensel kripto cüzdan uygulaması Getwallet, dünyanın herhangi bir noktasında gerekli görülen bir telefon numarasına kripto para transferi gerçekleştirebilecek. Üstelik bu transferleri hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirecek olan bu uygulama, kullanıcılarını uzun kod zahmetinden ve karmaşık işlemlerden de kurtarabilecek. Ayrıca ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duyulmadan yerel tokeni olan Getcoin’in transferini de sağlayacak.

11 Ekim’de ICO Süreci Başlayacak

Şirket yetkilileri yerel token için eken tarih olarak 1 Haziran’ı işaret ederken, 11 Ekim tarihindeyse ICO sürecinin başlayacağını duyurdu. Yatırımcı talebinden ziyade kendi kullanıcıları tarafından oluşturulacak olan bir ekonomi üzerine tasarlanan iş modelinde, çok az sayıdaki birey için erken erişim imkânı sunulacak.

Getwallet, projeyle alakalı olarak öncelikli pazar hedefleri arasında Endonezya ve CIS bölgesi öncelikli olmak üzere Amerika ve Asya kıtası olduğunu da belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir