Bitcoin Ajandası

Terra Classic Fiyatı Yükselişte: Hızlı Toparlanma Gerçekleştirdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Terra Classic Fiyatı Yükselişte: Hızlı Toparlanma Gerçekleştirdi!

Terra Classic Fiyatı Yükselişte: Hızlı Toparlanma Gerçekleştirdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

25 bin 350 dolar seviyesinden sert bir hareketle yükseliş göstermeye başlayan Bitcoin (BTC), 27 bin 450 dolar seviyesini test ederek kripto piyasasına ilaç oldu. Destek seviyelerinin test etmeye başlayan diğer kripto para birimleri, BTC’nin bu fiyat hareketinden güç bularak ayağa kalktı. Bu varlıklar arasında en çok dikkat çeken isim Terra Classic (LUNC) olurken, Terra Classic fiyatı yüzde 23,59 artış gösterdi. Bu durum, LUNC’un boğa sezonunu başlatıp başlatmayacağı sorusunu akıllara getirdi.

Terra Classic Fiyatı Yükselişini Sürdürebilir mi?

Terra Classic Fiyatı Yükselişini Sürdürebilir mi?
Terra Classic Fiyatı Yükselişini Sürdürebilir mi?

SEC’in Coinbase ile Binance borsalarına dava açmadan önce de yükseliş gösteren LUNC, suların durulmasının ardından yeniden yükseliş göstermeye başladı. Son bir hafta içerisinde yüzde 38 oranında artış kaydeden varlığın bu ivmesi, SEC tarafından gelen fud haberler sebebiyle bozulmuştu. Ancak Binance CEO’sunun olaylar karşısındaki tutumu, kripto yatırımcısının güvenini sağladı. Bununla beraber hızlı bir yüksleiş gerçekleştiren BTC, altcoin’ler için de ön ayak oldu.

LUNC Yükselişinde Bu Seviyelerin İzlenmesi Gerek

Grafik analizine göre Terra Classic fiyatındaki yükselişin devam edebilmesi için aşması gereken direnç seviyeleri sırasıyla 0,000101 – 0,000105 – 0,000111 ve 0,000117 dolardır. Yatırımcıların aktif olarak rol alabileceği seviyelerse sırasıyla 0,000093 ve 0,0000793 dolar şeklindedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir