Bitcoin Ajandası

Terraform Labs Kurucusundan O İddialara Yanıt Gecikmedi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Terraform Labs Kurucusundan O İddialara Yanıt Gecikmedi!

Terraform Labs Kurucusundan O İddialara Yanıt Gecikmedi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Aylardır gündemden düşmeyen Terraform Labs şirketinin kurucu ortaklarından Daniel Shin, dolandırıcılıkla alakalı iddiaları kesin bir dille reddetti. Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Shin, ağın algoritmasında herhangi bir problemin varlığından haberi olmadığını dile getirdi.

Terraform Labs Kurucusu İddiaları Reddetti

Terraform Labs Kurucusu İddiaları Reddetti
Terraform Labs Kurucusu İddiaları Reddetti

Terra’nın geliştiricisi ve kurucularından biri olan Shin, ünlü bir medya kuruluşuna bazı açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında kendisiyle ve şirketiyle alakalı olarak ortaya atılan dolandırıcılık iddialarını kesin bir dille reddeden Daniel Shin, ayrıca ağ algoritmasında herhangi bir problem ya da kusurun varlığından haberi olmadığını ifade etti.

Bilindiği üzere LUNA ve UST geçtiğimiz ay çok ciddi bir çöküş yaşamış, bu durum bütün piyasaları büyük ölçüde etkilemişti. Pek çok kripto para yorumcusu bu durumu dolandırıcılık olarak nitelendirirken, Binance Üst Düzey Yöneticisi Changopeng Zhao gibi bazı isimlerse bu durumu aptallık olarak değerlendirmişti.

Bu gibi gelişmelerin ardından Terra’nın Üst Düzey Yöneticisi Do Kwon, LUNA ve UST başta olmak üzere ekosistemin yeniden yükselişe geçmesi için ağı tekrar başlatmasını sağladı. Eski token LUNA LUNC adını, yeni tokense LUNA adını aldı.

Ağın yeni kripto para birimi olan LUNA haberin yazıldığı esnada 2.84 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir