Bitcoin Ajandası

Ters İndikatör Uyardı: Kripto Piyasasından Çıkış Yapın!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ters İndikatör Uyardı: Kripto Piyasasından Çıkış Yapın!

Ters İndikatör Uyardı: Kripto Piyasasından Çıkış Yapın!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

2017 yılında gerçekleşen boğa piyasasının öncesinde piyasasının çökeceğini söyleyen Ters İndikatör (The Wolf), aynı söylemlerini geçtiğimiz günlerde de tekrar etti. Üstelik yatırımcıları piyasadan çekilmeleri konusunda uyardı.

The Wolf takma adıyla bilinen bir analist, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla binlerce yatırının dikkatini çekmişti. Daha öncesi 2017 yılında boğa sezonu öncesinde paylaşım yapan ünlü analist, yatırımcılara kripto para piyasasından çekilmelerini söylemişti. Analistin bu uyarısından ortalama 3 ay sonra piyasalarda boğa koşusu kendini göstermişti.

Ters İndikatör “Piyasadan Çekilin” Uyarısında Bulundu

Ters İndikatör “Piyasadan Çekilin” Uyarısında Bulundu
Ters İndikatör “Piyasadan Çekilin” Uyarısında Bulundu

Ters İndikatör olarak adlandırılan The Wolf, aradan geçen 6 yılın ardından bu söylemini tekrar etti. Geçtiğimiz günlerde yine Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan analist, yatırımcıları bütün piyasadan çekilmeleri gerektiği konusunda uyardı. Bu paylaşım birçok kripto meraklısının alay konusu oldu.

Piyasada Boğa Koşusu mu Bağlayacak?

2017 yılında yaptığı paylaşımda yatırımcılara bütün kripto piyasasından çekilin diyen analistin bu paylaşımından sonra piyasada boğa koşusu başlamış, Bitcoin tam 1 yıl boyunca boğa trendini sürdürmüştü. Şimdilerde aynı paylaşımı tekrar eden analisin bu sözleri gündem oldu.  

Kripto endüstrisinde önemli bir yere sahip olan The Wolf kullanıcı isimli analist, dün yaptığı bir paylaşımda yatırımcıların heyecanına yol açtı. Birçok yatırımcı, piyasada boğa koşusunun başlayacağını düşünmeye başladı.

Analistin bu yeni paylaşımında, 2017 yılında söylediği sözlerin aynısı yer alıyor. Üstelik bu açıklama bir gün içerisinde 1 milyon görüntülenmeye ulaşmış durumda.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir